Zákaz orgasmu!

17. březen 2015 | 09.18 |
› 

V dnešní době se hodně propaguje, že nejenom muž, ale i žena by měla mít orgasmus. Internet je přeplněn návody, jak ho dosáhnout a muži si připadají jako nemehla, pokud ho s nimi partnerka nemá. Několik chlapů se se mnou nemohlo přenést přes skutečnost, že orgasmus prostě nemám. Nepřipadali si jako muži. Mysleli si, že potřebuji větší penis. Taky jsem potkala pár naivů, kteří zase byli přesvědčení, že jsem orgasmus měla, protože cítili, jak se mi stahují svaly. Člověk ani neměl to srdce jim říct, že poševní svaly já umím zatáhnout na povel a hlavně to dělám, když už mě to nebaví. :) Taky jsem potkala pár chytráků, kteří měli plnou hubu rad. O tom, že mám chlapovi ukázat, co se mi líbí. Že mu mám pomoct. Tohle mě vždycky děsně vytčilo. Nevěděla jsem, jak mám lidem vysvětlit, že fakt nejsem úplně blbá a že kdyby fakt stačilo jen něco ukázat, tak jsem to už dávno udělala.

Nutno dodat, že nemám žádnou anorgasmii. Patřím mezi lidi, co si přivádějí orgasmus od velmi útlého dětství. Samozřejmě jsem zpočátku neměla tušení, co to vlastně dělám. Jenom jsem věděla, že je to super a navíc se mi potom přestane chtít jít na velkou! (Tu jsem si totiž musela schovávat do školky, protože do naší kadibudky jsem se bála kvůli pavoukům.) No, jenže to už pak tuplem nikdo nechápal, že sama si to dokážu udělat a s chlapem ne?? Nakonec to asi opravdu nemá logiku a pravdou je, že tomu chlapovi s tím pomoct umím. Pokud má tedy dostatečně velké náčinní, aby s ním mohl pracovat, i když ležím na břiše a mám nohy u sebe. Několikrát jsem takhle pánovi pomohla. Pilotovi asi jednou. :) V těchto několika případech jsem totiž opravdu chtěla mít orgasmus. V drtivé většině případů to tak ale prostě vůbec necítím! I když si ten sex užívám, toho chlapa fakt hrozně chci, většinou tam prostě není takové to mravenčení tam dole, které cítím, když jsem sama. Jako kdyby mě tam ten chlap rušil. A já vím, že bez toho mravenčení se prostě nemá smysl snažit. Bez toho by to nešlo, ani kdybych se na hlavu stavěla.

Často jsem si myslela, že obsence orgasmu s chlapem je důvodem mé přelétavosti. Že mě každý chlap omrzí, protože prostě z toho sexu nemám tolik, kolik bych mít měla. Tvrdila jsem, že zůstanu až s tím, s kým budu mít vyvrcholení. Dneska to ale vidím tak, že jsem byla úplně zblblá tou propagandou. Tím, jak se za tím každej žene a jak se tím měří kvalita sexu. Ale vlastně mi to nikdy vyloženě nechybělo. Sex mě bavil bez ohledu na to, že pro mě vždycky vrcholil až druhý den, když byl drahý v práci. :D Celou tu dobu jsem si neuvědomovala, že absence orgasmu neznamená, že jsem nějak pozadu. Možná je to právě naopak. Podle starobylých textů (taoismus, karezza..) je právě orgasmus viník toho, že se od sebe partneři oddalují. Vlastně to do sebe i super zapadá, že právě v době, kdy jsme orgasmem nejvíce posedlí, se nám vztahy rozpadají nejrychleji. Tudíž jsem teď sama sobě dala takovou výzvu. Žádnej orgasmus! Musím říct, že je to hrozně těžký. Skoro už lezu po zdi! Ale jsem odhodlaná to vydržet, jak to jen půjde. Pilot bude určitě nadšenej, protože pro toho to platí taky! V pátek přijede na víkend a tak to můžeme hned vyzkoušet, jestli se nám podaří sex bez orgasmu. :) No a proč se takhle týrám napíšu zase příště.   

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Zákaz orgasmu! orchidejka 17. 03. 2015 - 09:54
RE: Zákaz orgasmu! vivien 17. 03. 2015 - 14:42
RE: Zákaz orgasmu! zo 17. 03. 2015 - 14:49
RE: Zákaz orgasmu! lena 18. 03. 2015 - 11:03
RE: Zákaz orgasmu! editt 18. 03. 2015 - 16:11