Karezza - 3 týdny

1. duben 2015 | 09.57 |
› 

Protože teď nemám partnera, tak Karezza se u mě smrskla akorát na abstinenci a pozorování, jaká bude moje psychika a sebedůvěra, když si nebudu pohrávat s dopaminem. Asi čtyři dny jsem měla fakt na mále. Hnedka jak jsem byla chvilku sama, měla jsem smilné myšlenky a ruce se chtěly kamsi přesouvat, ale naštěstí se mnou žádná závislot nemůže mávat. Ať to bylo maso nebo kokain, vždycky když jsem se jednou rozhodla, že už se něčeho nedotknu, tak přes to nejel vlak. Teď mám období klidu. Žádné smilné myšlenky ani neposedné ruce. Je to pro mě neprozkoumané území, protože to se za posledních dvacet pět let nestalo, abych já si tohle zakazovala. Maximálně jsem občas musela počkat pár hodin, dokud nebudu sama.

Výsledky jsou zatím velice slibné. Jakoby se ta energie, kterou jsem doteď plýtvala na orgasmy, přetavila na mnohem užitečnější energii. Mám spoustu elánu a chuti do podnikání, ničeho se nebojím a nemůžu se dočkat, až začnu. Vyřešila jsem otázku návrhu a zpracování firemního loga a obalů na sýry. Prvně jsem se poptala po nějakém grafikovi. Pár se mi jich ozvalo a tak jsem vzala hned toho prvního. Ten si ale asi představoval, že mi pošle pár jednoduchých návrhů a já po nějakým skočím a on bude mít hnedka za málo muziky penízky v kapse. Jenže já měla úplně jinou představu. Jsem v tomhle hodně náročná a tak jsem to nakonec všechno sama nakreslila v GIMPu, aby udělal přesně to, co si představuju a jediný, co musel udělat, bylo převést to na vektory. Pak jsem si říkala, jestli bych tomu klukovi neměla zaplatit za promarněný čas a spokojit se s mojí bitmapovou grafikou. Stejně jsem to tomu klukovi poslala a on mi odepsal, že bohužel musí zakázku odřeknout. To se mi nakonec i ulevilo. :D Taky mě napadlo, že místo do grafika bych ty peníze mohla radši investovat do Corelu a naučit se vektorovou grafiku sama. A nakonec jsem zjistila, že můžu ušetřit 500 dolarů, když si místo Corelu stáhnu Inkscape, který je zadarmo. :D A kupodivu po těch galejích s GIMPem (kde je skoro nemožné nakreslit i blbej kruh), jsem se s tím Inkscape fakt docela rychle sžila a během dvou dnů jsem měla grafiku zpracovanou ve vektorech. (Co jsem nevěděla, to mi poradil Youtube!)

Taky mám každou chvíli různé nápady a ty si píšu na papíry, takže si poprvé v životě asi pořídím diář, protože mám haldu papírů a nevím kam s nima. Louskám jednu knihu za druhou. Přečetla jsem ten Amorův otrávený šíp, Aladinův faktor a teď čtu Think and grow rich (Myšlením k bohatství). Ty knihy mě velmi inspirují a jsou jedním z důvodů, proč mám samé popsané papíry.  

Jediný, co bych si přála, aby mi mozek přestal na chvíli šrotovat a já se zase jednou vyspala. V neděli jsem měla po dlouhé době volno a těšila jsem se, jak budu dlouho spát a nakonec jsem už v 6 ráno zase datlovala do počítače. Stačí pootevřít jedno oko, mozek začne přemejšlet a mám po spaní. Jinak jsem ale s průběhem mého experimentu velmi spokojená a hodlám v něm pokračovat.    

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Karezza - 3 týdny orchidejka 02. 04. 2015 - 09:21