Nenávidím Novej Zéland!

8. červen 2015 | 07.05 |
› 

Za celej ten půlrok se mi tady nestalo vůbec nic pozitivního. Krom toho, že špaček začal mluvit. Už jsme si mysleli, že ten náš se mluvit nenaučí a najednou na nás začala pořvávat hello birdie (ahoj ptáčku). Jsme překvapení, že její první slova jsou taková slušná. My jsme si spíš mysleli, že to bude fuck.

Doplnila jsem chybějící papíry k žádosti o převedení mojí pilotní licence a poslala jsem to zpátky na úřad. Myslela jsem, že už teda budou spokojení, že dostali, co chtěli. Místo toho mi žádost úplně zamítli. Prej nemám dost hodin. Co to ku.va má znamenat? Nejdřív mi napíšou, že chtějí lítání v horách a když za to vypláznu dalších dva a půl tisíce, tak mi to stejně hoděj na hlavu?! Bože já jsem tak nasraná. Kdyby mi to řekli rovnou, že chtějí, abych si dodělala lítání v horách a dalších 30 hodin k tomu, tak bych to teďka rozhodně nedělala a ty dva a půl tisíce bych investovala do mojí výrobny sýru. Já totiž dalších šest tisíc už fakt nemám. To si jako myslej, že když jsem udělala licenci se skoro nejnižším možným počtem hodin, že neumím lítat? Kdybych byla nějakej debil, co desetkrát vyletěl od zkoušek a licence mu zabrala dvakrát tolik času, tak by mi s radostí vydali jejich licenci. Ale když je člověk dobrej a vždycky všechno udělal na poprvý, tak je za kreténa? Takže jsem jim napsala, že mi to měli říct rovnou a ať mi teda vydají aspoň privátní licenci, když už ne tu komerční. A teď čekám, jak mě pošlou do prdele.

Pouštím si tohle video (hlavně od 1:21 do 1:50) a úplně mi to vhání slzy do očí. Asi jsem s tím lítáním neměla vůbec začínat. Je to návykovější než koks a sviňsky to bolí, když vám to někdo sebere. Úplně si umím představit, jak byl asi vyřízenej Pilot, když mu před lety sebrali licenci na celých osm let. Nebo jak se cítí Glen, kterej kvůli epilepsii nebude lítat už nikdy. Všichni jsme zadlužení až po uši a kde nic tu nic! 

www.youtube.com/watch

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nenávidím Novej Zéland! orchidejka 09. 06. 2015 - 09:39
RE: Nenávidím Novej Zéland! wien n 10. 06. 2015 - 13:18