Samé lži

16. říjen 2015 | 10.29 |
› 

Já už se tomu asi budu jenom smát. Když Sarice dorazila ta složenka za energie, tak nám tvrdila, že jí ty peníze automaticky strhli z účtu. Dokonce chtěla, abychom jí dali aspoň peníze na vlak, že prý jí na účtě nezůstalo vůbec nic. Když jsem se jí pak ptala, jestli jsme teda dostali dvacet procent slevu za včasnou platbu, když jí to rovnou strhli z účtu, tak zase tvrdila, že tam neměla dost peněz a že se nezaplatilo všechno. Teď už je to měsíc, co složenka přišla, něco už jsme Sarice zaplatili a o zbytku se dohadujeme. Taky mě pobavilo, když nám psala, jaký máme štěstí, že je to na její jméno, že takhle se to aspoň zaplatilo, ne jako kdyby to bylo na nás, protože my bychom to prej určitě nezaplatili. No jasně, já jsem určitě tak blbá, abych si nechala ujít dvacetiprocentní slevu za včasnou platbu.

Dneska jsem přišla z práce a ve schránce byla obálka pro Sariku. Od energetické společnosti. Člověk se musí hned sám sebe ptát, proč jí pořád píšou, když peníze přece už mají, žejo. No a protože máme schránku plnou slimáků, kteří se baví ožíráním obálek kolem dokola a protože jsem byla strašně zvědavá, tak jsem ten dopis z té rozeřrané obálky vytáhla. A dočetla jsem se, že Sarika nezaplatila ani dolar a vyhrožují jí tam vymáháním. :D Takže celou dobu lže jako když tiskne a já jsem nakonec moc ráda, že jsem tu elektřinu přehlásila na nás, protože takhle by nám ji brzo odpojili.

Vrtá mi to ale teďka hlavou, kam Sarika dává peníze. A co udělala s těma, co jsme jí dali na složenky? Proč pořád fňuká, že nemá na kauci? Vydělává víc než každej v tomhle baráku a za nájem platí polovičku oproti dřívějšku, tak proč není schopná cokoliv ušetřit? Přemýšlím, jestli je opravdu tak zlá a prolhaná, nebo jí nějaké špatné okolnosti nutí se hádat o každej dolar. Je možné, že by byla opravdu takhle na dně? A proč by nám místo lhaní a hádek raději neřekla pravdu?  

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře