Článek Pohovor

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Pohovor

09. 11. 2015 - 22:01

iva: Dobrý večer, Wien.
Už dlouho váš blog ráda čtu a i když s vámi občas v duchu dost polemizuji, stejně se pokaždé těším na váš další zajímavý postřeh ze života.
Teď mi trochu přišlo, že se ve vás pere spousta emocí a nejvíc je přehlušuje strach. Wien, to dopadne dobře, nebojte se. Jen neberte něco jen proto, abyste to vzala. Pak budete nešťastná a protivná jako pravá Fidžanka A to by byla škoda, ne? Nenechte v sobě utlouct to veselý a dobrodružný.
Přeju hodně štěstí při najití ideální práce.
Iva

10. 11. 2015 - 06:01

wien: Děkuji Ivo. Když já právě nešťastná a protivná už jsem. Kvůli té blbé práci nemám nic ze života a peníze taky nestačí, pořád se nemůžeme vyhrabat z nouze. Nedokážu se z ničeho radovat, měla bych být za spoustu věcí vděčná, ale ty problémy to přeráží. Nevím co s tím.

---
wien.pise.cz

10. 11. 2015 - 12:59

iva: Když už je doma zle a já ječím na děti jako harpyje (a že si to zaslouží), přijdou ke mně a důrazně mi oznámí: \"Opakuj si - děti jsou radost!\"
Mají pravdu. Někdy to prostě chce přešaltovat a začít vědomě myslet na něco jinýho.
Wien, už jste toho dokázala tolik, tohle je prostě jedna z dalších malých bezvýznamných krizí. (Jasně, já vím, že už je toho moc, ale berte to jen jako malou bezvýznamnou krizi!)
Starosti byly, jsou a budou, to už tak prostě je. Začněte se usmívat, i když vám není do smíchu, i blbostem, i na lidi, klidně i na tu Fidžipipinu.
Když pan Zelený dokázal z garáže vybudovat velkou firmu, proč by nemohl expandovat i do jiných měst a pak byste se mu vy, věčná poutnice, mohla hodit jako expanzní ředitelka, ne? Nebo tak něco. Ona si vás ta správná práce najde sama a v pravý čas, nebojte
Máte můj hluboký obdiv za to, co už jste dokázala, já starý zápecník nevytáhnu paty za hranice, protože se prostě bojím a vy jste dokázala odletět na druhý konec světa a proboxovávat se nástrahami. Jste prostě úžasná, tak v tom stačí jen vytrvat
Mějte se hezky. Iva

10. 11. 2015 - 22:12

wien n: Jé, to je sranda Ivo, že to píšete. Mně to totiž napadlo včera, když jsem jela do práce. Že kdybychom se odstěhovali do Christchurch, jim by se to mohlo náramně hodit, otevřít tam další sklad. No, já bych se ale cítila provinile spíš proto, že kdybych dostala nabídku lítat s těma drónama, tak to hned beru! A nebo kdyby Pilot konečně dostal práci v Aerolince a pořádný prachy k tomu, tak bych si šla dodělat kurz na instruktora lítání. Prostě bych se cítila jako lhářka a nelíbí se mi zradit někoho, kdo na mě spolíhá.

Fidžipipina je naštěstí na dovolené v Evropě.

Děkuji mnohokrát za povzbuzení. ) Mějte se taky krásně.

19. 11. 2015 - 09:29

vašek: Ahoj Wien,

na našem webu o práci, studiu a životě v zahraničí www.svetaznalec.cz jsme založili sekci zajímavých odkazů http://www.svetaznalec.cz/zajimave-odkazy/ a tvůj blog rozhodně patří mezi ně Pokud bys měla zájem, byli bychom rádi, kdyby jsi mohla na oplátku sdílet odkaz na náš web. Díky moc a přeji hodně úspěchů.

PS: Promiň, že píšu takhle off-topic do komentářů, ale nenašel jsem tu na tebe jiný kontakt.

01. 12. 2015 - 23:14

iva: Dobrý den,Wien.
Je všechno v pořádku?

02. 12. 2015 - 04:04

wien n: Všechno v pořádku! Zachvilku napíšu.

31. 08. 2016 - 12:04

já: To by mne zajímalo, zda nejsi ve znamení Vodnáře - má rád změnu a nevydrží dlouho v jednom zaměstnání, na jednom místě a nesnáší jednotvárnou práci.

31. 08. 2016 - 21:41

wien n: Jsem ryba, ale jinak to sedi.