Dva roky s Pilotem

23. prosinec 2015 | 04.38 |
› 

Špačková oslavila rok a pár dní na to jsme s Pilotem oslavili dva. Ten čas ale letí, co? Udělala jsem na oslavu fakt výbornej kávovej dort. Já kafe nepiju, nechutná mi, ale kávový krémy a dortíky zbožňuju. Není to divný?  

1599246_1120767711268723_66250

Skončily mi galeje na letišti. Ještěže tak, mít dvě práce už bylo nad moje síly, i když to bylo jen na dva týdny. Nová práce je ok, moc mě nenaplňuje, ani mě nějak extra nebaví, ale nebudu se rouhat a tak si každej den opakuju, že jsem šťastná, že nemám dělený šichty a že nemusím odcházet do práce/chodit z práce v noci a že se snad teď i s Pilotem budeme méně míjet. Schválně se podívejte na moje poslední šichty, no nezabili byste se?

splits

S němčinou statečně bojuju, i když když ti Němčouři umějí slušně anglicky, tak jim ani neříkám, že bychom mohli mluvit německy. :D Teď už to ale moc dobře nepůjde, protože mi vyrobili jmenovku. S německou vlajkou. A na tu českou zapomněli!! Já jsem chtěla mít na jmenovce dvě vlajky, protože mít dvě vlajky, to už je machrovinka a málokdo to má. Doufám, že mi udělají novou. Taky mi vadí, že si hned každej myslí, že jsem Němka a očekává, že ze sebe tu němčinu budu sypat.

Lidi jsou zatím celkem v pohodě, akorát to vypadá, že mívají ve zvyku jednou za čas donýst doma uvařený jídlo pro všechny a pak se o to navzájem dělit. Včera se bavili hlavně o tom, jakou chcíplinu kdo uvaří a já jsem byla strašně šťastná, že dneska nepracuju a nemusím se toho účastnit. Jenže budu mít takovou kliku vždycky? To jako mám donýst jídlo pro ně a pak ještě i pro sebe, protože tam jinak pro mě nic nebude? A jak to jako vysvětlím, když nechci říct, že nejím zvířata?  

Jo taky tam pracuje jedna Češka, už jsem si ji prohlídla na Facebooku, ale zatím jsem ji nepotkala, pač pracuje nahoře v kanclu. Tak to je mile překvapení. :)

A Sarika se odstěhovala. Lidi ten bordel bych vám nepřála vidět. A pak hlavně ten smrad! Koberec byl pokrytej černýma chlupama tak, že byste ani neuhodli, jakou barvu ten koberec má. Na jednom místě je koberec roztrhanej, dveře jsou ohryzaný a dřevěný parapety doškrábaný. Ona teda někoho zaplatila, aby ten koberec vyčistil. Pak zaplatila někoho jinýho, aby umyl koupelnu. Kuchyni a voslintaný okna jsme museli umývat my. A garáž, která páchne jako psí chcanky (takyže tam ten pes chcal), jsme taky drhli my. No, co vám budu povídat, páchne to tam furt!! Zájemce o byt už byl nedočkavej, furt to chtěl vidět a my se pořád jen vymlouvali, že to ještě nejde, protože jsme čekali, až to vyčuchne a až Sarika vyčistí koberec. Dva dny jsme měli otevřenou garáž, celou jsme ji vydrhli rejžákem a nic!! No, tak ten kluk přišel, všechno jsme vystříkali osvěžovačem vzduchu, no stejně jsme čekali, že se otočí na podpadku. Chlapec ale nehnul brvou, vysolil prachy a donesl si z auta kufr s věcma. Proto asi tak otravoval, že ho asi odněkud vyhodili a on snad bydlel v autě nebo co. No dobře, někteří chlapi asi nemaj čichový buňky. Ale za dva dny měla přijet jeho maželka a od té jsem očekávala, že ho zjebe jestli je normální a že se bude chtít hned vystěhovat. Zatím se ale nic takového nestalo. Divné! Ještě divnější je, že ji ještě nikdo nikdy neviděl, takže už jsme se několikrát se spolubydlícími bavili, jestli jako fakt ta manželka existuje a jestli náhodou není nafukovací. Chlapcovi se vůbec nelíbí, že dveře od bytu nemají zámek. Garáž má dole dveře, který zamykáme a pak jsou schody nahoru a tam má dveře do bytu, který by chtěl mít taky zamykací a my nevíme proč. Nikdo z venku se tam nedostane a my nahoru nechodíme, co bysme tam dělali? On říká, že jeho manželka se bojí sama doma, když on je na noční. No a my se bojíme, že manželka je výmluva a ve skutečnosti tam chce skladovat mrtvoly. Nebo třeba vařit pervitin. Ach bože, co jsme si to zas nastěhovali do baráku?    

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře