Vánoce – čas citového vydírání

26. prosinec 2015 | 08.02 |
› 

Už druhej rok jsem zase musela "slavit” Vánoce. Ještěže nakupování dárků pro Pilota je tak jednoduché. No, tedy jednoduché. Musela jsem obejít tři hračkářství rozházená po celém Aucklandu, abych našla to správné letadlo do sbírky. Letadla dostal nakonec dvě, protože byl celý rok hodný protože byla o 40 procent slevněná. Dárky jsme si dali po evropsku 24. večer (po práci), protože Pilot se nemohl dočkat, až mi dá jeho dárek. Z letadel byl nadšenej a odešel si s nimi hrát do obýváku. Já zůstala sama v ložnici s mým dárkem – s flaškou vodky ve tvaru lebky. Opravdu nevím, jak přišel na takovej nápad. Je pravda, že moje spotřeba vodky byla v době depresí docela vysoká, nicméně já jí nepiju proto, že ji mám tak strašně ráda! Naopak mi vůbec nechutná. A navíc neplánuju žádný deprese, hlavně teď ne, když jsem z té otřesné práce pryč.

Pak mi začal zvonit telefon a tam nějaký český číslo. Myslela jsem si, že to asi bude babička a tak jsem to vzala. Hovno babička! Matky manžel. Tomu bych to teda určitě nezvedla. Tak on že mi přeje hezký Vánoce a co dělám a ať dám někdy vědět jak žiju (no jasně, jsem se totiž v tom e-mailu asi nevyjádřila dost jasně) a pak se mě zeptal, jestli chci prohodit pár slov s mámou. To jako proč, protože jsou nějaký podělaný Vánoce a rodina má být spolu? Protože tam sedí a čeká, jestli se smiluju a nejspíš bude brečet jestli ne? V životě jsem byla jen ve velmi málo situacích, který byly víc nepříjemný než tohle! Proč mě kua takhle nutěj? Proč mě chtějí vydírat nějakýma Vánocema?? Řekla jsem, že ne a rozloučila jsem se. Bylo mi tak mizerně, že už mi ten dárek od Pilota nepřipadal až tak debilní. Jestli mi chtěli zkazit Vánoce, tak se jim to sakra dobře povedlo! Nahnula jsem si z lebky a něž si Pilot vyhrál s letadly, už mi všechno bylo skoro jedno. Pilot mě pak vzal dolů kde jeho (naši) kamarádi hráli opileckou hru s kartama a tak jsem se přidala a zachvíli mi bylo všechno fakt už jedno a ještě jsem se dobře bavili.

Kiwimáma nám taky poslala dárek. Poštou. Každému do obálky 200 dolarů vložila. Už chápu, proč se pořád vyptávala, jestli už to došlo. Taky bych byla na nervy, kdybych dala do balíku 400 dolarů! A k tomu výber sušeného ovoce a ořechů. Akorát ořechy máčené v mléčné čokoládě z toho vybrala a nacpala tam místo toho veganské kuličky. :D A obal od kuliček přiložila, abych jako viděla, že jsou fakt vegan. To byl určitě můj nejmilejší dárek. <3 Kam se hrabe Pilot s flaškou.

No a protože tady se Vánoce slaví až 25., tak jsme měli vánoční večeři až po Vánocích. Pilot pozval pár lidí z práce a všem moc chutnala veganská večeře. A teď už zase musím chodit do práce a moc se těším na Novej rok, protože to budu mít hned 3 dny volna!! Konečně.    

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vánoce – čas citového vydírání iva 26. 12. 2015 - 15:54