Vůbec nic nechápu

9. srpen 2016 | 07.17 |
› 

Tak jsem z té podělané práce venku. Třikrát sláva! Nakonec Číňan dal výpověď až pár dní po mně, takže jsem nebyla poslední. Teď už tam zbyla akorát Němka, která tam pracuje už spoustu let a která bohužel může být ráda, že má aspoň nějakou práci, takže ač to tam nenávidí stejně jako my, šance na odchod má mizivé. Její angličtina není nic moc a Birgit tvrdí, že už i ta její němčina stojí za starou belu. Je mi jí docela líto, že je tam takhle chycená do pasti. Navíc šéfka se rozhodla, že se jí moc nechce někoho zaměstnávat, takže poslední dva týdny to bylo úplně strašný, makat jsem musela za tři, placená jsem byla pořád stejně mizerně a to až tam nebudu ani já ani Číňan, tak se z toho Němka posere.

Den před mým odchodem mi kolegové připravili oběd. Navařili různý veganský kari jídla a Kat dokonce donesla veganskej čokoládovej dort, kterej byl úplně senzační. Akorát mě trochu nasralo, že tu půlku, co zbyla, si ta krkna zase odnesla domů. Já jsem donesla kávovej dort a domů jsem si neodnesla vůbec nic, protože se o něj lidi málem pobili, ještě i recepty jsem jim musela tisknout. Ale tak bylo to milý, že si kvůli mně aspoň jednou odpustili maso a mateřské mléko. A jako dárek jsem dostala moji oblíbenou kávovou čokoládu (to odkoukali co tam furt žeru) a nějaký krémy na ksicht. Já sice krémy nepoužívám, ale ocenila jsem velmi, že i ty byly veganské. Takhle mě měli rozmazlovat dřív, teď už je pozdě bycha honit, žejo.

Na víkend jsme s Pilotem odjeli do Rotorui, což je oblast termálních pramenů, oblast jako stvořená na návštěvu tady v tý zimě, takže jsme se tam celý víkend máčeli v horký vodě a popíjeli u toho z mý flašky na kolo, abychom nikoho nepohoršovali, pač flaška nebyla plná vody, jak se mělo zdát, ale vína. Utratili jsme spoustu peněz za různý turistický atrakce a za hotel, ale tak co, na takovýmhle výletě jsme už nebyli dva roky!

A v pondělí jsem pěkně naklusala do nové práce. Zatím mám pocit, že jsem tam vyloženě omylem, ničemu nerozumím! Nicméně Bob je velmi šťastný, že tam jsem a už mi to asi tak desetkrát říkal. Nakonec nás vzal jenom dva. Nevíme, co se stalo s tím třetím. Víme, že to je kluk, co taky má zkoušky ATPL, jako ten můj druhej kolega, ale jinak nevíme nic. Já jako jediná ATPL nemám, tak se divim, že dal přednost mně. A to jsem měla ještě další mínus a totiž to, že už mám víza jenom na rok. Se vsadim, že ten druhej borec byl taky Kiwi a problém s vízama neměl. Každej tam je Kiwi a nebo přinejhorším Australan. Pilot říká, že jsem je určitě oslnila těma psychometrickýma testama. :D Začínám teď v šest ráno, to mě asi zabije. Musím vstávat před pátou a to máme doma dvanáct stupňů! To se mi tak určitě chce vstávat do takové zimy a tmy! V práci se taky moc netopí, já tam furt klepu kosu a dokonce i na hajzlu teče jenom studená voda!! Už aby byl příští týden a já začala chodit do práce až odpoledne! Taky jsem zaslechla něco o tom, že bychom snad měli letět na čumendu do Brisbane. Ty kráso, že bych se zase podívala do Austrálie? Moje australská ségra Kristýna se teď taky přestěhovala do Brisbane, jestli tam fakt poletíme a já ji po třech letech zase uvidím, tak se podělám blahem! Akorát nevím, jak se tam dostanu bez pasu, ten totiž musím teďka odevzdat na imigrační, aby mi konečně začali vyřizovat trvalej pobyt. :(

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vůbec nic nechápu iva 09. 08. 2016 - 08:08
RE: Vůbec nic nechápu hroznetajne 09. 08. 2016 - 10:12
RE: Vůbec nic nechápu liška 11. 08. 2016 - 20:12