Kráska a zvíře

17. září 2016 | 07.06 |
› 

Už jsem zvyklá, že se lidi docela zarážejí, že jsem s Pilotem, protože kdybych chtěla, mohla bych mít "hezčího". Takže když jsem se začala kamarádit s holkou, co si chlapy vybírá hlavně podle vzhledu (je jí přes třicet a pořád se ještě nepoučila a je tudíž přesvědčená, že všichni chlapi jsou hajzli, protože s ní ti její krasavci pokaždé akorát vyjebou), tak mi bylo jasný, že ta to taky nepochopí. Jednou mi napsala, ať ji pošlu fotku Pilota, jenže já jsem neměla náladu, aby mi pak psala nějaký slušnosti a za zády ohrnovala nos, tak jsem jí řekla, že jí žádnou nepošlu, že to není žádnej krasavec (a myslela jsem tím jako taková ta sorta, jako je zvyklá ona). Ona suše odvětila, že tohle ona naštěstí o žádným svým chlapovi nikdy říct nemusela. Řekla slečna, co svý chlapy nazývá hajzlama.

Slečna se později s Pilotem asi dvakrát setkala naživo, říkala jsem si, že když uvidí "the whole package", jakože jak je chytrej a vtipnej a jak hezky se ke mně chová, že třeba to nějak otupí její povrchní přístup a že možná nebude ten její rypák ohrnovat až tak moc. Jenže slečně skončila víza, žádnej hajzl, pardón krasavec si jí tu nechat nechtěl a tak musela odjet domů. A po té se na Facebooku veřejně rozhádala se všemi Čechy. Nadávala těm, co sem přišli už s jistotou práce v oboru, že vědí hovno o životě, protože si neprošli trháním jablek a nemuseli se tvrdě vypracovat. Tvrdě se vypracovat asi k doplňování zboží v supermarketu jako ona. :D Nadávala holkám, že se tu udržely jedině tak, že skákaly z postele do postele (a jí to nevyšlo). A na mě taky došlo, prej nemám na Facebooku žádný fotky Pilota, protože se za něho stydím (vždycky, když chci dát nějakou fotku na Facebook, Pilot si to nepřeje) a co víc, prej jsem strašná ubožačka, která se jí přiznala, že jsem si schválně nabrnkla neatraktivního přítele, aby mi neutekl. Zajímavý, o Pilotově vzhledu jsem se, kromě té záležitosti s fotkou, s ní nikdy nebavila.

Slečna má očividně pocit, že by chlapa jako je Pilot sbalila levou zadní a tím pádem je lepší než já. Taková ta logika vypadám líp než on a tak ze mě musí spadnout na zadek. Nejhorší na tom je, že ona sama zdaleka tak krásná není, jak si myslí. Vždycky jsem se divila, že by se s ní nějakej extra pohlednej týpek zahazoval, když ani té inteligence moc nepobrala, zato namyšlenosti o to víc. Pilota rozhodně nezaujala, ten radostí neskákal, když jsem mu oznámila, že u nás slečna přespí. I kdyby vypadal jako James Bond, před takovýma slečnama bych se strachy netřásla, protože se neměří s ním, ale se mnou a já jsem sebevědomá dost. Jedině debil by si chtěl takhle pohoršit a já vím, že Pilot debil není. A to že má míň zájemkyň je možná pravda teď, když je jenom instruktor a vydělává míň než prodavačka v supermarketu, ale určitě to pravda nebude, až bude lítat pro Air New Zealand a bude zazobanej. Že bych opravdu byla tak naivní a nevěděla, že postavení a peníze jsou rajcovnější než vypracovanej hrudník? Jako kdyby oškliví chlapi nepodváděli svoje manželky.

:D

Moje australská kámoška Kristýna taky byla zvyklá mít vedle sebe samý hezounky z posilky. A protože je moudrá a smyslná a krásně se o svý chlapy stará, hezounci s ní ani nechtěli vyjebávat. Až se jednou zamilovala do chlápka, co až tak hezkej není. Má velký charisma a stejnětak velkej nos. Je zkušenej, chytrej, zajištěnej a snesl by jí modrý z nebe. Nejdřív ho odstrkovala, stýskala si, že je tak úžasnej, jenže ten obličej! Jak by se s ním mohla někde ukázat? Jak by mohla dát jejich fotky na Facebook? Nakonec ji ale po spoustě let ulovil. Teď už jsou tři roky manželé, fotek mají plnou prdel, jsou šťastní a jeho vzhled jí už absolutně žíly netrhá. Je to sebevědomá ženská, která by klidně snesla mít krásnýho chlapa, a přesto jí tenhle chlap dokáže dát to, co ti jiní nedokázali.

A mně se modelové stejně nikdy nelíbili. Když jsem byla v Las Vegas na Chippendales, slečny se tam měnily v nadržené uřvané gorily, co vlhly jakmile svalovci zakroutili pánvemi, mně se ale líbil stěží jeden a ten zrovna stál za kamerou, když jsem si šla s nima zapózovat. Jestlipak byste si dámy některou z těchto opiček vybraly? :D  

541168_515713138440853_6886505

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Kráska a zvíře iva 17. 09. 2016 - 18:14
RE(2x): Kráska a zvíře wien n 18. 09. 2016 - 01:23
RE(3x): Kráska a zvíře iva 18. 09. 2016 - 03:22
RE(4x): Kráska a zvíře wien n 18. 09. 2016 - 04:16
RE(5x): Kráska a zvíře iva 18. 09. 2016 - 05:46