Článek Kostlivec ve skříňi

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Kostlivec ve skříňi

18. 09. 2016 - 12:05

iva: Děláte dobře, že Pilotovi věříte. Na hysterický a rozchodový scény je času dost.
Jako asi jo, nejspíš má Pilit v případě Kejty (bože, to je SUPROVÁ přezdívka ) syndrom Rytíře Na Bílým Koni. Některý slušný chlapi to tak maj a některý kejty to využívaj. Aby si připadaly líp. To neřešte. Pilot by to stejně nepochopil. Náhodou je fajn, že se vás ptá, jestli může jít. To znamená, že jste pro něj vy ta důležitější.
No a Glen kejtu nesnáší, tak je prostě nasranej, že ho syn, kterého nikdy neměl, pardon, Pilot, neposlouchá.
Víc bych za tim nehledala

18. 09. 2016 - 12:29

wien n: Jo Ivo to mate pravdu, na to bude dost casu, az dostanu viza. Glen Kejtu nikdy nepotkal, ackoliv jsou ze stejneho mesta, jemu na nasrani staci, ze je vdana. Stejne nechapu, jak mu tohle mohl udelat a rict neco takovyho jeho holce :/ ja myslela, ze chlapi drzej spolu.

18. 09. 2016 - 13:19

iva: Do chlapa a do melounu nevidíte

18. 09. 2016 - 19:21

am: Nepátrala bych. Evidentně s tebou chce být. A pokud by tě chtěl někdy opustit, tak to udělá kejta nekejta.

---
am.pise.cz

19. 09. 2016 - 16:17

liška: No, taky bych se pozastavila a pohnulo by to se mnou.
Ale myslím, že bych nevydejchala ani kdysi dávno ty sms s Kejtou.
Na druhou stranu: minulost bude pravděpodobně vybledávat a odeznívat a po nějaký Kejtě Pilot za malý čásek už ani nevzdechne. To mi připadá jako nejpravděpodobnější scénář.
Jenže Kejta je asi z těch (hysterek), co otravujou, vzdychaj, ozývaj se... Všimla jsem si, že chlapi často vědí, že taková žena je nanic, že by ji doma mít nechtěli. A přesto dopustěj komunikaci s ní. Jsem nepochopila, proč. Asi tyhle ženy uměj dělat, jak jsou bezbranný. Takový nesnáším.

19. 09. 2016 - 20:27

wien n: Jo Lisko, to chapu. Jenze ja jsem tehdy uz nad sebou zlomila hul, byla jsem rozbita, vzdycky jsem se zamilovala a za dva tri mesice to samovolne preslo a tak mi nakonec lip vyhovoval chlap se zavazky, protoze jsem se s nim bez vycitek svedomi mohla rozloucit. U chlapu, co uz pomalu planovali, kde me pozadaj o ruku, to vydycky bylo bolestny a jsem si pripadala jako svine. Takze Kejta me na zacatku moc nezajimala, to az pozdeji, jak se ve mne probudila predem pohrbena nadeje, ze by to s Pilotem mohlo byt jiny.

19. 09. 2016 - 19:38

tlapka: Komu by to v hlavě neleželo? Vůbec se nedivím. Každopádně ať už mezi nimi v minulosti bylo nebo nebylo cokoli, tak budoucnost s ní určitě nevidí. A co její manžel? Sladká nevědomost? Chlapi umí přece taky pořádně žárlit!

---
tlapka.pise.cz

19. 09. 2016 - 20:28

wien n: Pry spolu s manzelem uz davno nespi, no nevim jestli by mel stejnej nazor.

26. 09. 2016 - 14:43

lauryne: Nepatrej po věcech, který se nechceš dozvědět.