Nuda s Pilotem

19. listopad 2016 | 05.08 |
› 

Tohle bude hodně osobní, takže pokud je ti míň než 18 let, tak to koukej zavřít. Tak, teď když mám pozornost všech dětských čtenářů, můžeme začít.

Mám pocit, že jsem ve slepé uličce. Já, která jsem se vždycky chvástala, že bych nikdy svýmu chlapovi nezahnula přemýšlím, že bych si snad měla najít milence. Pilot je tak strašně nudnej, až se mi chce brečet. Nebaví ho předehra, nebaví ho si se mnou hrát, pět minut mě líbá a pak jen zasunout a za tři minuty je hotov. Proto ještě stále sladkobolně vzpomínám na Australana, třebaže měl místo mozku z koksu kostku a měl podměráka. Jak ten miloval dělat holce dobře. S ním jsme začali před půlnocí a obvykle jsme končili v šest ráno. Sám se za tu dobu udělal jen jednou, až úplně na konec. I Medvěd to zbožňoval, ale ten si na mě většinou vyhradil jen dvě hodiny. Na druhé straně je tu Pilot, kterýmu předehra zabere pět minut. Dostávám jen debilní rady, jakože ať mu řeknu, co se mi líbí. Vypadám snad jako nějaká upejpavka? Že bych mu to už stokrát neříkala? Jenže když ho to nebaví, tak co? On teda tvrdí, že to není pravda, jeho to přece baví, takže když si postěžuju, tak se mi pak velkoryse věnuje celých dvacet minut a příště, když si o to neřeknu, tak předehru zase přeskočí. Já si nechci pořád o něco říkat, když ho to nebaví. Jenže pak se nemůže divit on mně, když ho k sobě pustím tak jednou za dva tejdny.

Jeho výdrž je problém číslo dva. Když už nevydrží víc než tři minuty, o to víc si myslím, že by se měl snažit i jinak. Dávala jsem mu číst knížky o tantře, kde se píše jak dýl vydržet, on sice tvrdí, že to cvičí, ale nějak se to neprojevuje. Na začátku to ještě nebyl takovej problém, byl ze mě tak hotovej, že byl hned zase připraven. Jenže teď potřebuje aspoň hodinu pauzu a za takovou dobu já už nemám chuť. Urychlit se to nedá, o orální sex nikdy nijak nestál (je sakra divnej!). A to že se neudělám já bere úplně s nadhledem, že jsem prostě divná. Což je sice pravda, ale to ještě neznamená, že se chci připravit úplně o všechny požitky.  

Přitom mazlí se rád. Pořád se chce pusinkovat a objímat, dneska jsme se domazli až k tomu, že jsme oba skončili nazí, jenže už zas chtěl hned zasunovat, skopla jsem ho ze sebe a poslala jsem ho do prdele. Měla jsem už fakt slzy na krajíčku. Tohle já už douho nevydržím. Říká se, že žena je jako elektrickej sporák. Mně se ještě nenahřeje ani jedna plotýnka a najednou je po všem. Kvůli tomu se mi ten sporák fakt nechce zapínat. A já jsem pak za frigidu, že se donutím třeba jen dvakrát za měsíc, jenže můžu za to? Mně to přece taky nestačí. Tolik chlapů nemá rádo, když ženská leží jako prkno, Pilot mě pro změnu žádá, abych se nevrtěla, protože jinak nevydrží ani ty posraný tři minuty. Říkám si, co měl asi za ženský předemnou. Jestli i s nima byl takhle nemožnej a jestli jim to stačilo.

No a co teď s tím? On je jinak skvělej chlap (víceméně) a mně se s ním nechce rozcházet jen proto, že sex s ním stojí za hovno. Jenže má tohle nějaký jiný řešení? Australane, kde jsi? :´(

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Nuda s Pilotem liška 23. 11. 2016 - 22:59
RE: Nuda s Pilotem orchidejka 26. 11. 2016 - 09:44