Chtěla bych se zase zamilovat

26. listopad 2016 | 22.41 |
› 

Začala jsem teda nosit prsten, aby mi dal Tony pokoj. Ten v pondělí sice naklapal k nám do kanclu otravovat, nicméně se bavil s kolegyní a na mě se ani nepodíval. Doufala jsem, že je to pro to, že je mu trapně. Od té doby tam chodil každej den. Prostě si tam sedl a čekal. Že se s ním asi bude někdo bavit. Já nic, já dělám, že musím koukat do počítače. Tak se buď zvedne a řekne, že vidí, že tam není žádanej a dá se k odchodu, načež ho kolega začne přesvědčovat, že to vůbec tak není a já mám sto chutí ho nakopnout pod stolem. A nebo začne klást otázky, jako třeba, co budu dělat o víkendu. Oznámila jsem mu, že mi přijede tchýně. TCHÝNĚ! Chápeš to, jo?! Já jsem sice nechtěla nikomu říkat, že mě Tony otravuje, ale vidím, že stačí jen jemně naznačit a každej hnedka ví, ze které kanceláře vítr vane. Tony je asi dost známá firma. Firma HVZ. Hodně velkej zoufalec.  

Teď tam máme jednoho novýho pilota a kvůli tomu mám zas nutkání ten prsten sundat. Ten je jako fakt hot. Dokonce jsme oba ve stejnou dobu pracovali pro Fiji Airways, takže jsme se nejspíš potkali už minulej rok. Jsme si vzájemně postěžovali na tu Fijičarodějnici, on mi vyprávěl, jak se před ní chtěl schovat v letadle, který pilotoval a se kterým se měl vrátit na Fiji jako pasažér, neb se nechtěl nechat znova odbavit, ale ona ho tam našla a odvedla ho ven. Já jsem mu ukázala fotku našeho týmu a on hned ukázal na babu a řekl "tady je ta bitch”. :D Původně měl pracovat pro nás v Austrálii, ale jeho holka ho teď odkopla a prej mu už nechce sponzorovat víza, takže musí zůstat na Zélandu, pač tady už víza má. On sám pochází z Jihoafrický Republiky. Já jsem měla pocit, že i když se lidi rozejdou, že to aspoň kvůli imigračnímu dál hrajou, ale tady ta slečna ne, takže ten ji asi musel fakt hodně nasrat. Hned mě napadlo, že jí určitě zahnul, hezounek. To je asi porvý po třech letech, co jsem si vůbec všimla nějakýho jinýho chlapa. Což možná bude hlavně tím, že Kiwáci jsou většinou dost oškliví. Kam to s Pilotem spěje? Občas mám depky z toho, že už by to mělo být až do smrti. Že už se nikdy nezamiluju, nezažiju nic novýho a hlavně ne kvalitní sex. Hezounek by beztak byl v posteli šikovnej. A nebo taky ne a zbytečně bych si rozbila vztah. Navíc by mě ten novej chlap přitahoval jen do té doby, než by mi domů donesl kus masa, což mám tak 99 procentní šanci, že by dřív či později udělal.

Kiwimáma je tu a už aby zase odjela. Pilot se jí moc nevěnuje a tak ňák to hází na mě a já toho mám už plný zuby, pořád se bavit o jejím vnukovi, kterej mě jako každý jiný malý dítě absolutně nezajímá, každý rozhovor se vždy záhadně stočí k němu, musím se dívat na spoustu fotek a nejhorší to bylo včera ráno, když si s ním volala na skypu. Šla kvůli tomu do ložnice, aby probudila Pilota, aby se přišel ukázat synovcovi. My jsme ho od porodnice ještě nepotkali, Pilot ovšem také neoplýval zájmem ukazovat se na kameru děcku, co ještě ani pořádně nemluví. Z postele se sice vypotácel, ale začal opruzovat v kuchyni, kde jsem myla nábodí, místo aby šel do obýváku se představit miminu. Dostal dva kopance, jak jsem se ho snažila dostat z kuchyně dřív, než přijde hora k Mohamedovi. Nefungovalo to, musela jsem se tím pádem na kameru ukazovat i já. Bylo mi to hodně nepříjemný. Jestli by Kiwimáma byla takhle podělaná i z našich dětí, tak je to o důvod víc žádný nemít. Těch důvodů jsem v poslední době našla tolik, že už si pomalu šetřím na podvázání vaječníků. Když jsme byli s Pilotem krátce, tak jsem si myslela, že děti s ním bych asi i chtěla, to jsem nevěděla kam s tou vší láskou a říkala jsem si, že mít človíčka, co by byl napůl Pilot, tak bych z něho byla taky úplně hotová, protože stejnětak jako Pilot by to byl zázrak přírody, voněl by jako jarní vánek a sral by duhu. Jenže teď je to jiný, z Pilota už dávno nejsem na větvi a tím míň bych byla z malýho ječícího sráče. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Chtěla bych se zase zamilovat iva 27. 11. 2016 - 15:27
RE: Chtěla bych se zase zamilovat vivien 30. 11. 2016 - 21:47