Banka Wien

2. leden 2017 | 08.50 |
› 

Minule jsem psala, že jsme si nedávali dárky, ale nakonec se Ježíšek musel dodatečně pěkně plácnout přes kapsu. Nejdřív Pilotovi chcíplo auto a oprava stála 1500 dolarů a pak jsem se ještě rozhodla, že je na čase koupit druhý kolo pro Pilota, protože samotnou mě jezdit nebaví a taky je mi blbý se zdejchnout na celej den, když je Pilot doma. Taková koupě kola, to není jen tak. Kolo je drahý už samo o sobě a pak za další vybavení člověk utratí ještě aspoň jednou tolik. Tak a náš bankovní účet je opět vybílenej.

Už nějakou dobu přemýšlím, jak to navlíknout, abych mohla mít účet vlastní a Pilot se neurazil. Společnej účet jsme si založili kvůli imigračnímu, jenže to už je teď vyřešený, takže z tohodle důvodu už ho mít nemusím. Dříve mi to tolik nevadilo, že Pilota víceméně dotuju. Brala jsem to jako investici do budoucna. Já mu teď pomůžu a až konečně dostane ten super job a bude vydělávat mraky peněz, tak vím, že by mu nevadilo, i kdybych se rozhodla seknout s prací a natáčet třeba videa na youtube (což bych mimochodem fakt chtěla). Však za každým úspěšným chlapem prý stojí žena. Jenže teď, když je to mezi náma takový nijaký, tak mám spíš pocit, že ty prachy neinvestuju, ale házím z okna. Pilot sice dostane ten super job, jenže za jeho výplatu si bude válet šunky nějaká jiná. A já zase budu začínat od nuly.

Já a Pilot máme diametrálně odlišné představy o zacházení z penězi. Já, když na účtě nejsou aspoň 3000, tak se cítím strašně nervózní a upadám do depresí. Když jsou na účtě peníze, mám pocit, že jsem připravená, kdyby se něco stalo. Nadruhou stranu Pilot, když jsou na účtě 3000, tak má pocit, že máme strašně moc peněz a začne vymýšlet, co si musíme koupit. Platíme mu drahý zkoušky ATPL. Zaplatili jsme Kiwimámě jeho dluhy. Koupili jsme mu auto. To auto nemá ještě ani rok, ale už ho chce prodat a koupit si nový. A samozřejmě nutně potřebuje taky novej počítač. Já s ním nejsem schopná NIC ušetřit. Sama si skoro nic nekoupím, a když už, tak si na to vydělám sýrem, na výplatu nesahám! Už se fakt začínám docela ošívat, že nemakám na to, aby on si pořád kupoval nějaký číčoviny. Tuhle jsem mu navrhla, jestli by si na ten počítač nechtěl vydělat třeba tak, že by jezdil o sobotách pro Uber. Jako třeba místo kriketu. Já kdybych mohla, tak pro Uber už dávno jezdím, jenže ještě nemám novozélandskej řidičák dva roky. A on? On se jen tak ošil, že to by teda nechtěl. No jasně, však Wienka ti ten počítač stejně zaplatí, tak co byses snažil.

Jenže když přijdu s tím, že chci oddělenej účet, bude hned oheň na střeše. Asi jako když jsem chtěla, abychom měli dvě deky, že nechci spát pod jednou. Absolutní nepochopení, že jak vůbec můžu chtít svoji deku, to ho nemám ráda, nebo co? Ne voe, jenom se ráda do deky zavrtávám a ty mi pak nadáváš, že ti ju beru a nutíš mě se odvrtat. Když se dívám na seriál Ulice, tak ho vždycky volám, když jsou tam lidi v posteli, abych mu ukázala, že u nás má opravdu každej svoji vlastní peřinu, i když se mají rádi! Achjo, vlastní účet, to už mu rovnou můžu přednést žádost k rozchodu a začít si balit. Teda vlastně začít balit jemu.   

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Banka Wien atraktivnistrasilka 02. 01. 2017 - 12:05
RE: Banka Wien wien 02. 01. 2017 - 13:00
RE: Banka Wien vivien 02. 01. 2017 - 17:14
RE(2x): Banka Wien wien n 04. 01. 2017 - 09:47
RE: Banka Wien jen 02. 01. 2017 - 17:55
RE: Banka Wien bos. 06. 01. 2017 - 00:23
RE: Banka Wien sayonara 08. 01. 2017 - 10:36