Tohle by Pilot neměl číst

8. leden 2017 | 04.08 |
› 

Vypadá to, že si Bobík předsevzal, že než odejde, tak dokončí můj a Šprtův výcvik. To by teda bylo na čase, protože pak dostaneme přidáno a normálně budeme moct pracovat i o víkendech a kasírovat extra prachy za to, že budeme na telefonu. To už měl udělat dávno. Hlína nám napsal sólo šichty tenhle víkend, jenže Bobíkovi se to vůbec nelíbilo a tak ho donutil, aby přišel i on. Docela jsem to uvítala, protože jsme měli let do Nauru, kterej jsem ještě nedělala. A alespoň jsem konečně viděla, jak to opravdu o víkendech chodí. Do pěti se tam fakt nesedí. Letadlo vzlítlo o půl jedenácté, Hlína si vzal telefon a odpochodoval domů. Takhle si to Bobík určitě neředstavoval, určitě chtěl, aby mě tam Hlína ještě něco učil. Já debil jsem tam byla na kole a táhla jsem s sebou jídlo na celej den, musela jsem se s ním zas táhnout domů. Ale to si nechci stěžovat, jasně, že jsem byla ráda, že můžu vypadnout.

Bobík to fakt už přehání. Prej já vás nechci obírat o prachy, to si nemyslete. On jenom prostě ví, že kdyby nám třeba někdo zavolal, že honem rychle potřebujou něco transportvat, nebo že se někde něco stalo, že bychom byli namydlení a nevěděli, co dělat. A do takové situace nás nechce dostat. Já to na jednu stranu chápu, ale kdybychom měli čekat, až budeme všechno vědět, mohlo by to trvat ještě dalších pár let. Já jsem huba nevymáchaná, takže jsem nahlas vyslovila otázku, kterou si Šprt beztak myslel. Jestlipak by Idiot věděl, co dělat? A Bobík řekl, že nevěděl. Idiot by prej prostě zavolal jemu. Tak to zvládnu taky! Takže nám to Bobíku koukej konečně podepsat a naval ty prachy! No, to jsem samozřejmě neřekla, ale je dost chytrej na to, aby věděl, kam mířím.

Začínám se aktivně snažit, abych si našla kamarády, co by se mnou dělali nějaký aktivity. Hlavně teda někoho na kolo, na pláž či na jógu. Po hodně dlouhé době jsem byla venku s Birgit a bylo to moc fajn. Byla na mě tak hodná, koupila mi jogurt a darovala mi plavky a já jsem jí nic nepřinesla. :D A donutila mě vlézt do strašně studenýho moře. A ještě jsem ten den ujela 50 kilometrů na kole. Asi začnu chodit do centra na jógu. Cvičí se tady na té terase s tímhle úžasným výhledem.

joga

Tam bych se taky mohla s někým seznámit. I třeba s nějakým šikovným milencem. Zpočátku to s tím milencem byla jen sranda, něco o čem vtipkuju, ale neudělala bych to. Jenže mi poslední dobou kvalitní sex fakt chybí. Jakože hodně moc, normálně se z toho můžu zbláznit. A bude hůř, pač jak se říká, čím je ženská starší, tím je nadrženější. Já nechci zahodit svoje nejlepší léta tím, že budu mít jednou za tejden špatnej sex. Už fakt nevím, co jinýho dělat. Pilota miluju, jenže tohle prostě nefunguje jak má. A já ještě nejsem tak stará, abych rezignovala. A tak mi zbývá se jen rozhodnout, jestli si některý věci obstarat jinde a tajně a nebo se prostě rozejít a být singl. Já si ale ten rozchod nedokážu představit. Jemu by to hodně ublížilo a taky by mi chyběl. Ale asi nic proti tomu, jak by mu ublížilo, kdyby se dozvěděl, že ho podvádím, žejo. Vzpomínám si, když jsem mu před třemi lety poprvé sáhla do kalhot. Jak to, co jsem nahmatala, na mě udělo dojem a jak jsem se spokojeně umála. Taky jsem mu řekla, že "not bad”. :D Příroda mu nadělila dobře. Ještě kdyby s tím tak uměl zacházet. :( 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Tohle by Pilot neměl číst hroznetajne 08. 01. 2017 - 11:43
RE(2x): Tohle by Pilot neměl číst iva 08. 01. 2017 - 14:25
RE(2x): Tohle by Pilot neměl číst wien n 08. 01. 2017 - 19:32
RE: Tohle by Pilot neměl číst iva 09. 01. 2017 - 08:29
RE(2x): Tohle by Pilot neměl číst wien n 09. 01. 2017 - 10:55
RE: Tohle by Pilot neměl číst vivien 09. 01. 2017 - 11:07
RE(2x): Tohle by Pilot neměl číst wien n 09. 01. 2017 - 11:09
RE: Tohle by Pilot neměl číst bos. 09. 01. 2017 - 17:39
RE(2x): Tohle by Pilot neměl číst editt 29. 01. 2017 - 12:50
RE: Tohle by Pilot neměl číst zlomenymec 16. 01. 2017 - 23:25