Vedrooo

8. březen 2017 | 02.41 |
› 

Týden v Brisbane už mám za sebou. Moc ráda jsem se zase po třech letech viděla s kamarádnou, zase jsem žasla, jak si krásně žijou, nádhernej apartmán, bazén s vířivkou, saunou a posilovnou v přízemí, výhled na botanickou zahradu. Přesto jsem byla už za šest dní ráda, že jedu domů a říkala jsem si, že jsem měla jet už o den dřív. Kamarádka je děsně akční, furt někde lítá a já jsem musela lítat s ní. Byla moc hodná, chtěla mi toho co nejvíc ukázat, ale já jsem přece přijela hlavně zase vidět ji a nějaké ty chvíle klidu bych taky uvítala. Asi jsem si už nějak odvykla na vedro, takže mi tam bylo fakt dost horko. V noci jsem spala bez deky a někdy jsem ani nemohla spát. No a jak pořád nadávám, že teď to máme půl hodiny jízdy k pláži (taková hrůza!), tak kámoška to má hodinu a to mi teď asi na nějakou dobu zavře hubu.

Samozřejmě jsme i Pilota probraly, kupodivu mi nedala žádný rady typu okamžitě od něj odejdi a to je normálně jinak se vším hned hotová. Musím říct, že Pilot mi tam chyběl. Kámoška s manželem se tam pořád otlapkávali, vodili se za ruce, pusinkovali se a já nic. Přesto, že máme krizi, tyhle věci pořád úplně normálně děláme, nikdo by snad ani neřekl, že nejsme zamilovanej pár. A zase jsem se utvrdila v tom, že s většinou chlapů bych stejně být nemohla a že bych měla být ráda, že mám Pilota. Kámošky manžel je hrozně fajn, má prachy a může si dovolit jí zajistit nádherný bydlení a bezstarostnej život, ale ani za tu cenu bych nepřekousla ignorantní, ba až přímo arogantní přístup k veganství. Jasný, kámošce to nevadí, i když sama jí převážně vegetariánsky, nedělá to ani pro zvířata, ani pro životní prostředí, nýbrž jen a pouze pro zdraví. A tak mu připravuje jídlo zvlášť a on by se ani nenamáhal ochutnat to její, protože už dopředu ví, že třeba ty výborný dezerty, co jsme si donesly z jedné super restaurace, jsou fun free. Jestli je to v něčem free, tak jedině v cruelty, debile. Je mi jasný, že kdyby mu to někdo podstrčil a neřekl, že je to veganský, že by mlaskal blahem. Nesnáším tohle pozérství. 

vegerama

vegerama2

vegerama3

Na moje narozeniny jsme zašli znova do výše zmíněné restaurace na oběd. Mně to bylo divný, že tam šel s náma. Na fun free jídlo?? To mám jako dárek k narozeninám, že se takhle přemůže, nebo tam bude jen sedět a koukat na nás, jak se cpeme? :D Vyšlo najevo, že kámoška si myslela, že se tam dá objednat i "normální” pizza, s kousky mrtvých zvířat, ale to se teda spletla. Ale "normální” sýr tam měli, takže každý, koho odradí, že pro jeho oběd nikdo nezemřel, se může uklidňovat, že alespoň bylo zabito tele, pro které bylo určeno to mléko. I kamarádky manžela to nakonec uklidnilo, i když to chvíli vypadalo, že od tam hned odejdem a kamarádka se omlouvala, že to nevěděla a sypala si hlavu popelem. Tohle jsou ty chvíle, kdy jsem moc vděčná za to, jakej je Pilot.

Podobný efekt na mě má i sledování výměny manželek. Já vím, je to děsná sračka! Jenže já to potřebuju, utvrzuje mě to hned ve dvou věcech. 1. Žádnýho jinýho chlapa bych nesnesla. 2. Fakt nechci děti. Nejvíc mě fascinuje, když hodně vytížená maminka přijede do rodiny s jedním dítětem a není tam spokojená, protože se nudí. Všechno poklidí a nemá co dělat. Kolikrát ještě poznamená, že na to, že ta druhá nemá co dělat, má doma docela bordel a že ona by to teda měla jako ze škatulky. :D Opravdu se nechci stát slepicí, co umí jedině uklízet a běhat kolem dětí. To si nemůžeš číst knížku, nebo jít ven? Sportovat třeba? Pustit si film? No hlavně, že máš utřenej všechen prach a život na hovno. Já jaksi opravdu nevěřím na život po dítěti.

Doufám, že teď už mi nebude tak smutno po Austrálii. Jako to bydlení bych brala hned, tu přehršel veganských výrobků taky, ale jinak už jsem asi nakažená kiwáctvím a je mi tam moc vedro! :D 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Vedrooo hroznetajne 08. 03. 2017 - 09:06
RE(2x): Vedrooo wien 13. 03. 2017 - 15:32
RE: Vedrooo radus 13. 03. 2017 - 14:58
RE(2x): Vedrooo wien 13. 03. 2017 - 15:33
RE(3x): Vedrooo radus 13. 03. 2017 - 16:02
RE(2x): Vedrooo wien 13. 03. 2017 - 15:47
RE: Vedrooo liška 18. 03. 2017 - 11:05
RE: Vedrooo rimi 05. 07. 2017 - 22:50
RE(2x): Vedrooo wien n 06. 07. 2017 - 06:49