Změny a nezměny

13. březen 2017 | 00.54 |
› 

Doufala jsem, že se něco změní. Že když mi Pilot v Brisbane tolik chyběl, že se ve mně něco zlomí. Počítala jsem, že na něho hnedka skočím jak přijedu, jenže už jsem doma týden a žádný skákání se nekonalo. Jakoby mě při setkání s ním přešla chuť. Jsem z toho smutná. Už se to nikdy nevrátí? A proč mi teda vůbec chyběl?

V práci už mě snad tento týden konečně "povýší” na plnohodnotného tvora. S temi penězi navíc snad už budeme schopní taky na něco šetřit, ačkoliv Pilot už teď zase otravuje, že chce virtuální realitu. Viděl to u Glena, kterej mu to ochotně předvedl (moc dík, Glene) a teď nedá pokoj, dokud to nedostane. Taky bych ráda, aby se odstěhovala Triceraptorka, takže budeme platit i její nájem, tak nevím, jak to s tím šetřením nakonec bude. Ale hlavně nevím, jak ji o to jako mám požádat, takže možná to stejně nebude tak brzo. Od začátku jsme chtěli mít pokoj pro hosty a Triceraptorka nevypadala, že by se chtěla v Aucklandu zdržet moc dlouho, tak jsme ji sem vzali, jenže ta se tu teď nějak usadila a hlavně mě dost sere svým chováním.

Víte, jak se říká, že odříkanýho chleba největší krajíc? No, tak když Bobík dal výpověď, vypočítaka jsem si v hlavě takovou rovnici. Bobíkův šéf má chlupatou sekretářku Tonyho a nebylo by asi nemožný, aby Tony nahradil Bobíka na dobu, než najdou náhradu. Ještě než Bobík odešel, tak jsem se s touhle mojí dedukcí svěřila kamarádce a řekla jsem jí, že v ten den, co se chlípník stane mým šéfem, já odcházím! Vážně jsem to asi moc nemyslela, ale fakt jsem se už jen při té představě ošívala. No a než Bobík odešel, tak nám on sám sdělil, že Tony je pravděpodobná varianta. A já jsem se začala nekontrolovatelně smát. Bobík se mě zeptal, jestli mám s ním nějaký problém. A já že asi ne, že co se týče kompetence tak nemůžu hodnotit. A Bobík prej aha, ty myslíš to jeho slizáctví. :D Náhodou jsme se pak docela dobře pobavili na téma Tony je prasák a jinej už nebude a šéfovi dokonce ujelo, že už když jsem tam byla na pohovoru, tak měl Tony dost chlípnou poznámku, po které se každej chytal za hlavu a která mně teda očividně unikla. A Bobík mi to nechtěl prozradit a když jsem naléhala, tak mi akorát naznačil, že to prej zahrnovalo něco s kopírkou...??

A tak je to tady, Tony je teď můj šéf. Jinak se ale dost věcí změnilo. Já si myslím, že mu někdo, nejspíš Bobík, musel domluvit, protože on se teď fakt chová dobře. Mile, přátelsky, ale ne jako prase. A já ho teď snad i začínám mít ráda?! :D Jen jako kolegu, samozřejmě. Tak doufám, že to takhle teď zůstane a neposere to zase nějakou nechutnou poznámkou, či zvaním mě na rande.

Nakonec vám napíšu o mojí nové zábavě. Na jednom blogu tady jsem si přečetla o aerial józe. No a hned jsem to musela jít zkusit a pak jsem si hned objednala vlastní hamaku. Akorát jsem nevěděla, kam to pověsit, trámy my tu máme tak tenký, že by mě pravděpodobně neunesly a tak jsem ještě posehnala vysokej rám na houpačku a ten jsme jak ježka v kleci nacpali do garáže, takže můžu cvičit a i v takovým počasí jako máme teď, kdy pořád jenom chčije. Konečně jsem našla nějakou formu cvičení, která mě baví! Sportu zdar!

fly5

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Změny a nezměny radus 13. 03. 2017 - 14:55
RE(2x): Změny a nezměny wien 13. 03. 2017 - 15:12
RE: Změny a nezměny liška 18. 03. 2017 - 11:07
RE: Změny a nezměny wien n 19. 03. 2017 - 12:11
RE(2x): Změny a nezměny radus 20. 03. 2017 - 07:53
RE(3x): Změny a nezměny wien 21. 03. 2017 - 12:21
RE: Změny a nezměny hroznetajne 19. 03. 2017 - 16:35
RE: Změny a nezměny bos. 23. 03. 2017 - 11:37
RE(2x): Změny a nezměny wien n 23. 03. 2017 - 11:58