O lásce

7. květen 2017 | 05.13 |
› 

Posledních pár týdnů se cítím líp. Nechce se mi utíkat od Pilota a nechci, aby se odstěhoval. Sice nejsem tak zamilovaná jako během hladovky, ale spokojenější jsem. Mohlo by to být tím, že pořád držím částečnou hladovku? Vidět souvislost mezi jídlem a zamilovaností je docela uhozený, co?

Někteří jste mi tu radili, že bych to měla nechat plavat. I já bych kdysi řekla kamarádce v mojí situaci, že když neví, jestli s ním chce být, tak ať odejde. Kdyby chtěla, tak by to přece věděla a ani by ji nenapadlo váhat, žejo. Jenže teď už si docela dlouho myslím, že věci se mají trochu jinak. Není žádný pan pravý. Žádný chlap, ze kterého si budete sedat na zadek do konce života. Chlápek, se kterým strávíte zbytek života, není jeden chlap z milionu. Může to být klidně každej desátej. Vtip je v tom, že na vztahu se prostě musí pracovat. A já nevím jak. Jediný, co vím, že kdykoliv se mi uklidnily hormony a přišel čas na práci, tak jsem se s pánem raději rozloučila. A to samý jsem mohla udělat i s Pilotem. A koloběh by se zase opakoval s jiným. Tak dlouho, dokud bych buď nebyla příliš stará, než aby mě někdo ještě chtěl, nebo dokud bych konečně nepochopila, že to bez práce fakt nepůjde. A proč si to teda raději nepřipustit už teď? Co takhle už nikomu neubližovat a trochu se srovnat?

Nevím jak, ale zkusím to. Musím na to přijít, protože Pilot si to zaslouží. Já si to taky už konečně zasloužím!

Přikládám video, bohužel pouze v angličtině, od jednoho moc chytrého pána, který mi přijde strašně trefný. On říká, že v podstatě i kdyby na vás zbyl třeba jen nějakej malomocnej a už to nešlo změnit, že i tak byste měli být schopní vybudovat vztah, ve kterém budete oba spokojení. Když to jde s malomocným, tak to by bylo, aby to nešlo i s Pilotem. Hned jsme si od něho objednala i dvě knížky. :)  

PS: Když jsem článek dopsala, tohle na mě vyskočilo na FB. :D

tired

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: O lásce jen 09. 05. 2017 - 18:04
RE(2x): O lásce wien n 10. 05. 2017 - 11:11
RE: O lásce vivien 10. 05. 2017 - 10:41
RE(2x): O lásce wien n 10. 05. 2017 - 11:09
RE: O lásce boudicca 10. 05. 2017 - 23:05
RE: O lásce nominek 09. 07. 2017 - 10:11