Článek Jak nas presel smich!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak nas presel smich!

22. 03. 2014 - 21:32

orchidejka: Tak to je hustý, že jsi do toho šla. Já bych se toho teda bála taky a doufám, že se mi nikdy takováhle nehoda nestane... pokud se teda nerozhodnu, že tu nehodu chci. Už jsi v pohodě?

---
orchidejka.pise.cz

23. 03. 2014 - 09:00

watusa®svetu.cz: No ty vole, to mi ani neřikej. Já tak před týdnem taky plašila, po ránu mi bejvalo divně atd. Ale myslim, že to bylo z nervů spíš. Do toho jeden kolega naprosto náhodně prohodil, když jsem řekla, že mám hlad (ten mívám po odpolední směně vždycky, protože máme večeři kolem pátý a končim po jedenáctý večer), že to tak u těhotných bývá. A pár dní na to to udělal znova. Ještě ke všemu jsem měla pocit, že se mi zvětšilo břicho.... Ale ted už to přešlo a podle oblečení jsem snad ještě zhubla, takže by to mělo být dobrý. Za týden mám dostat krámy, tak uvidíme. Prso mě bolí jedno, ale nezvětšujou se. Fakt nevim, co bych dělala teda. Vy se aspoň máte rádi, kdežto my se spolu skoro vůbec nebavíme.
Na ten čip do ruky jsem taky koukala, ale ted ho zas nepotřebuju A navíc si nechci zatěžovat tělo hormonama.

Jinak jsme si psali s Námořníkem, řikal, že by přijel. Ale ted mi napsal, že v práci nedostane volno. Ach jo. Na to jsem se ho zeptala, co teda budeme dělat, že jsem se těšila, že ho uvidím, a on nic. Chlapi zatracený.

Doufám, že už je ti líp.

---
watusa.svetu.cz

24. 03. 2014 - 21:44

wien: Jo Orchid tedka nevim, jestli jsem udelala dobre, on prej ze by si me byval asi aji vzal, kdybych si to nechala. A ja na to ze doprdele to mi rikas ted? Jsem mohla mit vyreseny problemy s vizem, lol No nic, jo uz jsem v pohode, ted jen normalni menstruace, akorat nesmim pouzivat tampony, fujkyyy uz aby to skoncilo.

Marlo woe to snad ne, to mame fakt nejaky provazany ty zivoty. No tak ted uz asi vis, co bys delala, urcite ne ty prasky ale jako umim si predstavit lepsi zpusoby, jak utratit tisic dolaru. S Namornikem je to na pytel, musela bys asi teda prijet zase Ty. S chlapama je to tezky, co si clovek neudela, to nema. Vsak jak dlouho to trvalo ucitelovi, nez se taky zacal snazit!

---
wien.pise.cz

04. 04. 2014 - 20:47

liška: Achjó, to musel bejt teda zážitek ((

Já to četla hned, ale nějak jsem se nezmohla na slovo, nevěděla jsem, co napsat. Celkově jsem si vždycky říkala: potrat, to né, do toho bych nešla. No a před pár lety jsem pomáhala jedný kamarádce to zařídit. Ona z práce nemohla telefonovat po různejch zařízeních, kde potraty prováděj, tak jsem jí to vytelefonovávala já, dávala kontakt na sebe, takža samozřejmě mysleli, že to dělám pro sebe ... To mi bylo tehdy líto jí i líto, že se někdo nenarodí. Ale fakt jsem teprve tehdy, když jsem to potkala nablízko a nabídla se, že jí pomůžu, si řekla, že jo, že to bylo lepší řešení než v jejím případě mít dítě s nějakým prapodivným boháčem náhodným nevyzpytatelným.
Tyvole a teď si vzpomínám, jak jedna osoba, nejmenovaná bloggerka křesťanka, navrhovala jako nejlepší řešení, ať to kamarádka donosí, porodí a pak předá k adopci. No tyjo - to aby pak jela žít na Zéland, ne, s takovým dlouhým šíleným zážitkem, ze kterýho by se vzpamatovávala tisíckrát dýl než z jedný miniinterrupce.

03. 05. 2016 - 10:48

llaura: Aniž bych chtěla soudit, musím říct, že mě nepřestane fascinovat, jak zapálená veganka a ochránkyně zvířat, která by nevzala do úst maso, bez mrknutí oka zabije svoje vlastní dítě. Já vim, že je to jenom shluk buněk. Ale i tak. Za telátko by ses bila a s potratem problém nemáš. Zvláštní.

Neber to prosím nijak zle, je to spíš zamyšlení, já jsem určitě pro-choice.

03. 05. 2016 - 10:58

wien: No tak ten shluk buněk snad netrpěl. Trpěla jsem spíš já. Mně to zvláštní nepřijde, i vegani mají právo na svůj názor.

---
wien.pise.cz