Článek Mame ctyri deti a hadame se

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Mame ctyri deti a hadame se

17. 12. 2014 - 11:48

jarmilka*: takže už jsi mamka :o)))
stejně jako u dětí - ty taky věčně všechno zesíraj :o)))

---
www.jarmilka@blogspot.cz

17. 12. 2014 - 12:27

wien: Ctyrnasobna lol. Jesteze tihle za dva tydny vyrostou. ))

---
wien.pise.cz

22. 12. 2014 - 16:30

liška: Čím je krmíš??

On je to docela nápor, starat se o ptáky. Mně stačilo, že sekáči trávy v práci na zahradě nevímjak shodili mládě ptáka z hnízda, asi ho vylekali kraválem. A já ho nesla někam do záchytné stanice, ve vedru.
Udělala jsem to ráda, lae pak jsem na ně byla vlastně hodně naštvaná (jako ty na toho strejdu), protože ještě rozsekali králičí mládě na té naší zahradě ( Tráva tam byla vysoká, asi za to nemohli, ale mě to v jednu chvíli dost rozběsnilo. K tomu taky posekali pár kytek, co jsem právě zasadila na kočičí hrob. Ještě že nebyli už v dohledu.

22. 12. 2014 - 23:09

wien: Líšo, krmim je, a ted se prosim Te nesmej, konzervama pro kocky. Docetla jsem se, za tam maji vsechno, co potrebujou. Rozmicham to s vodou na kasicku, jeste tam pridam takovej prasek pro ptaky s vajecnym proteinem a to jedi. Uz je mam deset dni, maji peri a behaji, tak to asi fakt nebude az tak blba strava pro ptaky. Rostou jak z vody. Kazdej den se jich skoro az leknu, jak pres noc vyrostli.

Jo lidi jsou strase bezohledni. Kolik zajicu a kolouchu rozsekaji kazdej rok kombajny. Kdyz se Ti to stane pred ocima a je to na Tobe, jestli tomu zvireti pomuzes, nebo pojde, tak ja proste nemuzu rict ne. Ja si sebe predstavim v jeho situaci, jaky by to bylo takhle umrit a proste nemuzu to dopustit. Strejduv argument je, ze momentalne ma co delat, aby se postaral o sebe. Nema ted moc penize. Ale furt by se mohl aspon podivat koho by mohl zavolat. U me to projel na cele care. Podle me ma krivej charakter.

---
wien.pise.cz

24. 12. 2014 - 12:30

drobek.petr: Na všechno, co se děje, se vždy můžeme podívat z několika pohledů. První a nejběžnější pohled je odsoudit člověka bez přemýšlení. To zvládáme my-lidé rychle a snadno. Je to rychlá a snadná cesta a tedy velmi oblíbená, jak bez námahy a přemýšlení o souvislostech a důsledcích vyjádřit svůj názor. Druhá, a tedy komplikovanější možnost je snažit se pochopit a nebo vysvětlit si, proč ten člověk jedná jinak, než bych jednal já a co ho k tomu vede. Někdy má člověk opravdu pokřivený charakter( ale nenarodil se s ním). Ale často je člověk jen nešťastný a nebo nepochopený (a váš usměv jeho charakter nepokřivý, kdežto výtka nebo osobní útok ano.) Takový člověk může být třeba málo milovaný a tím i málo spokojený a tedy málo úspěšný. A usměvem a snahou o pochopení můžete často dosáhnout lepších výsledků než hádkou. ( každá hádka je totiž snaha o ovládnutí protistrany a z fylozofického hlediska nikdo žádnou hádku nevyhraje, protože ten, kdo je v hádce poražený většinou není vyrovnaným člověkem. Což znamená, že v nevyrovnané povaze vznikne zášť a to je smrt pro každý vztah) Těch důvodů, proč něco nejde je vždy tuna ale nejsilnější naše životní motivy jsou strachy a obavy a láska. Za sebe se vždy sám sebe ptám, čeho se ten člověk obává-bojí, že se chová zrovna takhle? Citu? Soucitu který přináší porozumění a mnozí lidé si ho vysvětlijí jako slabost. Určitě vymyslíte i jiné důvody než uvádím já... Jsou vánoce a tradice se snaží alespoň v těchto dnech o klid a pohodu pro všechny, pro které jsou vánoce synonymem pohody, plného bříška a usměvů vašich blízkých. Tak se na sebe víc usmívejte a méně mračte a každé ráno se pro změnu rozhodněte, že den, do kterého vstáváte bude hezký a překvapí vás něčím hezkým a příjemným. A časem zjistíte, že je váš život vážně šťastnější. Nikdo vás totiž neudělá štastné. Nikdo se za vás nenají, nedadechne, nerozhlédne. Všechno je na vás. A je klika, že si o svém životě můžeme rozhodovat sami. Mláďata měli kliku, že se o ně staráš. osobně bych nad strejdou ještě hůl nelámal. třeba má svoje skyté světlé stránky. Jen ty světlé stránky někdo musí vyhrabat na světlo. Tak hodně štěstí a klidu a svému příteli a nebo přítelkyni dejte pusu místo výtky. Alespoň v následujících dnech můžete partnera šokovat neočekávanou reakcí.

25. 12. 2014 - 14:13

liška: drobek.petr
jo, to je moc hezký. Kdo by neměl své světlé stránky. Ale to ještě neznamená, že ho budu mít ráda a budu vyhledávat setkání s ním, natož ho zachraňovat. Ke všemi na svůj úkor, žejo.
To jde jen někdy.
Nemám totiž jen světlé stránky a ani bych nechtěla být jen světlá, protože bych k sobě domů musela nastěhovat všechny protivný strejce světa.

25. 12. 2014 - 18:22

wien n: Dik Liso, ja na ty Drobkovy teorie obcas nemam silu odpovidat. Kdyz se se mnou nekdo rozchazi v pro me tak zakladnich vecech jako je ucta k prirode a k zivotu a empatie, tak je to idiot a ja nemam potrebu hledat nejake svetle stranky ci vysvetleni toho, co ho vede k tomu byt sobeckej az na pudu. Jo asi ma v zivote malo lasky. Nedivim se tomu. Nevim proc bych to mela s moji laskavosti tak prehanet a obklopovat se sobeckyma parchantama, kdyz se misto toho muzu obklopit laskavymi lidmi.