Článek Proc uz nechci psa

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Proc uz nechci psa

04. 03. 2015 - 15:27

vivien: Ahoj, já se hlásím mezi kočkofily právě proto, že kočka umí být sama sebou. Psa nechci, jednak mi smrdí, jednak mi nevyhovuje ta psí oddanost. A jsem líná - nechci chodit ven, kdy potřebuje pes. Pozdní noční a časné ranní courání kolem baráku mě vůbec nebere. Psa bych akceptovala jedině jako pracovní plemeno, hlídací nebo pastevecké. Známí mají československého vlčáka (má skutečně vlčí vzhled) a s ním se dá dobře pracovat. Ale chce to opravdu si dát záležet na výcviku, jinak je z každého psa nespolehlivý magor. Takže se Ti ani moc nedivím, že Pilotovými plány. Je to větší střet zájmů než požírání masa

06. 03. 2015 - 22:03

drobek.petr: Ahoj. Tak zase koukám a divím se. pes je přece smečkový tvor. Což znamená, že ten, kdo je nejsilnější vede smečku a má jeho respekt. To, že tvoje máma byla na psy hrubá vidíš jen ty. Pokud se podíváš do přírody, smečky mají své vůdce a ti si vyskakují a jsou respektovaní, nikoli milovaní. Pleteš hrušky s jabkama. Máma psy krmila a pes není pitomec. A nemůže si ulovit nic ke žrádlu a proto je odkázaný na pána a tak by za žrádlo prodal duši. Ale to i ty. když by tě uvázali a dávali ti jíst, a tys neměla navýběr, tak by ses přizpůsobila. S hrdostí to nemá nic společného.

Kočky jsou divočejší a protože jsou menší a stačí jim myši a jiní hlodavci, tak je nestresuje, když jim nedáš najíst.

Vybral bych plemeno stafordširský bulteriér. Každý pes nebo fena tohoto plemena je na lidi milý a velmi laskavý a naučíš ho vše, co potřebuješ. Mám s tím asi tak 14 leté zkušenosti. A když mu budeš dávat to, co jíš ty, bude to jíst. Ten náš se mnou jí zeleninu, okurky, banána, pomeranče i hrozny. A psí granule žere jen z nouze.

07. 03. 2015 - 12:45

wien: Jo Vivien pes je hroznej zavazek a hadej kdo ho nakonec bude muset krmit a vencit. Chlapi jsou jak deti. Navymysli si co vsechno nechcou a pak zeno/mamo starej se.

Pazoute opravdu si myslis, ze kdyz jsem vyrostla v chovatelske stanici a stravila detstvi a dospivani cvicenim psu, ze si musim poridit nejake mirumilovne plemeno, aby mi neprerostlo pres hlavu? Aspon na tom se s Pilotem shodneme, ze staforda ani omylem.

---
wien.pise.cz