Článek Zákaz orgasmu!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Zákaz orgasmu!

17. 03. 2015 - 09:54

orchidejka: Hm, tak se zdá, že máme stejný problém. U mě je to ale asi spíš o tom, že se s tím chlapem nedokážu tak uvolnit, jako když jsem sama a myslím hlavně na něj a ne na sebe.

---
orchidejka.pise.cz

17. 03. 2015 - 14:42

vivien: Třeba by pro Tebe byla vhodná asistovaná autoerotika?

17. 03. 2015 - 14:49

zo: Já jsem si taky orgasmus dokázala přivodit už od malička a pak jsem se hrozně divila, že s chlapem mi to až tak nejde . I když je pravda, že zatím nemám nějak moc zkušeností... Každopádně jsem ráda, že nejsem takhle sama (protože když to člověk řeší jen sám, tak o tom začne moc přemýšlet...), takže díky za článek .

---
zo.pise.cz

18. 03. 2015 - 11:03

lena: Wien, třeba tě bude zajímat moje zkušenost. Měla jsem to hodně dlouho úplně stejně jako ty. Kolem třicítky jsem najednou začala prožívat vaginální orgasmy. Po tom, co jsem měla dítě se to ještě zintenzivnilo, teď při sexu mám i několik orgasmů, je to paráda tak třeba se to u tebe taky změní a když ne, tak holt ne, vím, že i bez toho byl ten sex hezký. ,)

18. 03. 2015 - 16:11

editt: Fakt mě zajímá, proč?

Já mám zas jinej problém. Nemůžu se přehoupnout přes vrchol; už už to skoro je....A NIC! (a je jedno jestli s chlapem nebo sama) Zjistila jsem, že je to asi tím, že se na to moc soustředím. Ale přestala jsem to řešit a užívám si to i tak
A co jsem dělala jako malá, to už si fakt nepamatuju

A mediální honba za orgasmem je, podle mě, způsobená tím, že lidi moc koukaj na porno, a pak očekávají kdo ví co ale doma v ložnici je to úplně o něčem jiným.

---
editt.pise.cz