Článek Tchýně

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Tchýně

08. 10. 2015 - 18:24

zo: Ou, tohle mi připomíná mou babičku, i když v trochu jiné verzi. V něčem mírnější, jinde zase mnohem extrémnější.
Ta by taky každému snesla modré z nebe, stačí se jen zmínit a hned to člověk má (nebo pak musím vést předlouhou debatu o tom, že skutečně NEPOTŘEBUJI odvézt domů, protože se chci těch pět kilometrů projít pěšky, když mám čas). Nejhorší na tom je, že takovému člověku se nedá dos dobře vysvětlit, že jsou ty věci spíš na obtíž, protože si to pak vezme osobně a ve stylu "já přece nic až tak špatnýho nedělám, chtěla jsem jenom pomoct".
Přeji s tím pevné nervy .

---
zo.pise.cz

10. 10. 2015 - 18:14

hroznetajne: Jáj... takovou bych asi škrtila

---
hroznetajne.pise.cz

12. 10. 2015 - 11:31

bos.: Aspoň má dobrou vůli. Příště si přej jen neutrální věci, co nejdou zkazit, nebo jen něco vyměnitelného, čehož event. výměnu domluví předem

12. 10. 2015 - 21:50

wien n: Bosorko ale dyt ja si ani kolikrat nic nepreju, jen reknu, ze jsem ztratila hlas a ona hned bezi koupit tilka. Sla jsem ty tilka vymenit, donesla jsem misto nich nejaky veci do kuchyne, ty aspon uziju. Jeji saty prisly, jsou vsechny ze sedmdesatych let a vsechny pruhedny, vubec nechapu, jak to mohla nosit a jak si muze myslet, ze by v tom dneska nekdo vylezl ven. No nakonec prej i snubni prsten chce abych si vzala jeji, nejakej co se dedi v rodine, o ten se taky nikdo neprosil, ja uz prsten mam a toho jejiho se bojim, jak to bude vypadat a ze bude nasrana, kdyz ho nebudu nosit.