Článek Válka veganských buchet na Zélandu

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Válka veganských buchet na Zélandu

03. 01. 2016 - 11:21

hroznetajne: Tak to je bomba!!!
Jsem teď dostala chuť na něco podobného.
Úplně si nejsem jistá, jestli by se něco podobného stalo i u nás. Pamatuji si jenom soutěž, kdo vymyslí nejzajímavější příchuť chipsů Bohemia. Výhra byla kamion brambůrek, no kdo by to chtěl... já tedy ne

---
hroznetajne.pise.cz

22. 01. 2016 - 16:46

vivien: Já konzerva mám nejraději páj jablečný, který jsem se naučila od své babičky a ta zase od sve sestry po válce do USA provdané, jak jinak než za amerického osvoboditele. Jak jsi možná zaregistrovala, zrovna vegany \"nežeru\", ale tohle vítězství vám přeju, protože je to určitě dobrá změna.

22. 01. 2016 - 21:18

wien: Vivien, to už je taková veřejně známá věc, že vegani a omnivoři se navzájem moc nežerou. Co mě mrzelo bylo, jak se někteří přímo vztekali, že by se něco takového mělo prodávat. Jako kdyby je někdo nutil to kupovat. Takže díky, že aspoň vy dvě nám to přejete. No nakonec se zjistilo, že ten páj ani nebyl veganskej. V těstě byl nějaký extrakt z peří, to určitě dávají úplně do všech. A tak byl páj stažen z prodeje, část veganů byla úplně nepříčetná (naštěstí spíš jen malá část), benzinka stažené páje darovala charitě a vyrobila nové, tentokrát bez peří.

---
wien.pise.cz