Článek Jak jsem byla Pilotovi nevěrná

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Jak jsem byla Pilotovi nevěrná

22. 10. 2016 - 08:54

epona: Ten dort je naprosto parádní! Já osobně si teda vážím mnohem více dárků, které pro mě někdo vyrobil, než těch kupovaných. Jsou totiž osobní. A snažím se také dávat dárky, které pro někoho vyrobím, takže ten pocit zklamání znám. A naopak mám zase velkou radost, když si někdo jen tak obleče moje šperky a nosí je, aniž by věděl, že se třeba potkáme.

22. 10. 2016 - 19:41

wien n: Jeee Epona ) ja obcas chodim obdivovat Tvoje/Vase sperky. Sama jsem driv byla do koralek uplne zblaznena a taky jsem sila sperky, ale ne tak pekny. ) A nejlepsi na tom je, ze Sasa je hrozna citlivka, kdyby to nekdo takhle udelal ji, tak by z toho bulela a na facebook by psala divny statusy o tom, jaky jsou lidi nevdecny svi...

23. 10. 2016 - 11:46

epona: Tak to jsem ráda, že nakoukneš/nakouknete. Já myslím, že každý šperk dělaný s láskou je pěkný! Saša bude asi tak trošku sebestředná.....tedy to tak vypadá. Příště to jistí kupovaná bomboniéra...Je hezké mít kolem sebe mix lidí, protože to obohacuje obzory a člověk si spoustu věcí uvědomí.

23. 10. 2016 - 12:27

tlapka: Teda, ten dort vypadá bez lichocení famózně. Netuším, jak chutná, v semínkách si úplně nelibuju, ale pro oko je mimořádně lahodný. Snad ho po tom týdnu přece jenom snědla... někdy vydrží překvapivě dlouho a tady tu nádheru bych asi snědla, i kdyby mi z toho mělo být blbě. Každopádně je fakt, že u mě by týden v ledničce rozhodně neležel.
Super přístup ke snu. Mně se párkrát povedlo zachovat chladnou hlavu, když se mi zdálo o nějakém průseru, tak jsem si uvědomila, že je to sen, tak žádný stres. Ale většinou se pak v tu chvíli vzbudím, tak už si to nestihnu užít.

---
tlapka.pise.cz

23. 10. 2016 - 14:13

hroznetajne: Tak kávový dort zní fakt skvěle! Dost se obávám, že ho slečna asi ani neochutnala. A úplně chápu tvé rozhořčení. Taky se nám už tolikrát stalo, že jsme něco přinesli na návštěvu (ani to oslava nebyla) a dotyčná jídlo schovala a my dostali jen vodu . Teď se tomu směji, ale tehdy jsem byla rozpálená doběla . Ale třeba to neudělala schválně...

Nevím no, ale sen bych za podvod nebrala . Teda ne úplně jako nevěru

---
hroznetajne.pise.cz

31. 10. 2016 - 21:10

liška: Jéé, to je tak šťavnatě napsáno, to se mi líbí. Asi jako ten dort. Nechat ho týden ležet a degradovat je hřích.