Článek Měsíc v novým baráku

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Měsíc v novým baráku

18. 11. 2016 - 21:25

iva: A já už si říkala, že máte ten život konečně skoro dokonalej... a ona přijedete Kiwimáma
I když... já tedy nějak líp vycházím se svojí tchýní, než s manželovou

19. 11. 2016 - 00:50

wien: No je fakt, ze Pilotova skorotchyne me velmi poznamenala a uz dva roky se s ni vubec nebavim. Nekde je tu o ni clanek. :/ Takze zlata Kiwimama, ta to sice prehani s peci, ale mysli to s nama dobre a me respektuje a jeste je rada, ze ji synka davam do late. Navic ted prej nema penize, tak snad nebude chtit kupovat cicoviny a ja nebudu muset predstirat nadseni.

---
wien.pise.cz

19. 11. 2016 - 11:05

tlapka: Parádní článek, kačenky na zahradě a "budu si číst jako obvykle, když se mi teda neposere bójing". Takový všední chleba, boeing sem, boeing tam.
K epilátoru jsem pořád nesebrala odvahu, hlavně podpaží si nedokážu představit. Tam jsem zvyklá, že je to na dva tři tahy žiletkou, to i při té frekvenci tolik času nezabere, abych se kvůli tomu mučila. Nedivím se Pilotovi, že se bojí!

---
tlapka.pise.cz

19. 11. 2016 - 23:53

wien n: Nojo, kdyz ty ziletky, co nejsou testovany na zviratech, stojej za hovno, jednou se oholis a jsou tupy. A na leto chci mit krasny nohy, az budu chodit do prace v sukni. Kdyz se posere bojing, tak porad vyzvanej telefony. Kazdej chce vedet co tomu je a kdy se to opravi. To nevadi, ze je to letadlo v Australii. Oni volaji z Australie na Novej Zeland, aby se nas na to ptali.