Článek Nejím

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Nejím

04. 04. 2017 - 11:59

eithné: Nutně potřebuju, abys nás udržovala v obraze, jaké to je. Tohle mi přijde hrozně zajímavé. Třeba to taky jednou vyzkouším. Akorát nechci, aby mě to oslabilo na sporty... no jsem zvědavá na tvoje závěry, zařídím se podle nich, takže to ber zodpovědně a hlavně vydrž!

04. 04. 2017 - 15:21

wien n: Eithné, tak to uz fakt jako nemuzu couvnout, jo? Na internetu je spousta pribehu lidi, co to delaji. A pry by to nemelo zrat svaly, jen tuk a naopak by se clovek pri delsich pustech mel stat ohebnejsi, to bych uvitala. Uz jsem druhej den v praci o vode a neni mi tak ouzko, jak jsem cekala. Ale ja jsem si to fikane dala na tyden, kdy mam nocni. Pres den spim a v noci spis tak prirozene nemam moc hlad.

04. 04. 2017 - 19:14

108884: Taky jsem se rozhodl, že půjdu do půstu ale beru to jako součást léčby.Další krok očištění. Jen ja jsem víc zastance pomalých změn. Osvědčilo se mi to již s přestáním kouřit atd. Takže napřiklad příprava půst je pro mě teď omezení jídla a den s maximálně jedním jídlem a nějakejma ovocnejma napojema. Pamatuji si jak jsem se rozhodl pro půst a sežral toho tolik, že jsem měl tři obrovský lejna další den(tolik asi psychika a následek rozhodnutí).Minimálně jednou týdně to praktikuju a postupně přidávám na tempu.V dalším kole chci dát jen den s těma džusíkama a menší svačou než jídlem.Jeden rus tady na Canarech jí jen večer jedno jídlo a ještě se udržuje v kondici a posiluje.

---
108884.pise.cz

04. 04. 2017 - 19:41

chaostheory®pismenkuje.cz: Huuustyyy ja bych na tohle nemela, jakmile delsi dobu nejim, je mi hned zle a motam se. Takze MOZNA by to slo treba kdybych se zavrela doma a nevychazela, ale normalne pri tom fungovat, chodit do prace, do posilky, jezdit mhd... to fakt ne.
Mas muj obdiv.

---
chaostheory.pismenkuje.cz

05. 04. 2017 - 08:38

radus: Tak to je dost odvážné!!! Uf! Já mám za sebou březnový trochu jiný druh půstu a bylo to husté. Největší krizi jsem měla po týdnu.

Dušek je boží, asi doslova Já prostě nechápu, jak to dělá...

A množství peněz za jídlo... Vítej v klubu!!!

Prostě: moc držím palce!!!

---
radus.pise.cz

08. 04. 2017 - 20:04

hroznetajne: Detoxy mě hodně lákají, hlavně jsem zvědavá, jaký je to pocit, když to člověk vydrží. Jestli skutečně přijde nějaké to obnovení sil nebo výrazný pocit pročištění .

Ale taky jsem už slyšela, že to prý není nic moc zdravého. Prý to tělu spíš uškodí. Tak nevím .

---
hroznetajne.pise.cz

10. 04. 2017 - 22:22

editt: Taky půstuju (Teda, snažím se...) Jeden den v týdnu jsem na vodě, a nebo jednou za měsíc to vydržím až 3 dny; zjistila jsem, že nejlíp to jde kolem úplňku. Je potřeba na to mít klid (moc to nejde ve stresu v práci), hodně pít a něčím se zaměstnat (klidně i cvičit, nebo vyrazit na pěší výlet). Při půstu je mi vždycky lehko a mám spoustu energie Hodně mi pomohlo, když jsem si uvědomila, že hlad je jen naučenej pocit; od mala nám říkají, že v poledne je oběd, takže logicky ve 12 dostaneme hlad, protože jsme tak naučení (To nemám ze svý hlavy, to je taky od Duška ...a jo, je boží )
Takže držím palce!!

---
editt.pise.cz

10. 04. 2017 - 22:26

editt: Jo, a dobré tipy jsou na: pust.cz

---
editt.pise.cz

11. 04. 2017 - 11:36

wien n: To jsem nevedela, ze Ty ses takova pustarka. Ja se na to vyseru, kazdej je plnej energie a ja jsem lezla po ctyrech.