Článek O lásce

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: O lásce

09. 05. 2017 - 18:04

jen: Tenhle nazor mi rekla uz asi pred peti lety kamoska ("Ja myslim, ze v podstate se muzes zaranzovat skoro s kazdym", doslova).Souhlasim cim dal vic. Dulezite je, aby, az odezni hormony, tam stale zustala urcita i fyzicka pritazlivost a hluboka sympatie,respekt a pratelstvi k tomu cloveku. Proste aby ho clovek dokazal mit rad i s chybama a slabostma, ktery se treba diky hormonum neuvedomujeA ktery vylezou na povrch, kdyz hormony odezni...
Myslim, ze vetsina lidi ale k tomuhle dojde az nekdy po tricitce.
(Odstavev vyse ale nemeni nic na tom, ze muze casem prijit nekdo, kdo nas oblbne a vsechno zacne odznovaJ.

10. 05. 2017 - 11:11

wien n: Jen, mozna to v koutku duse vime vsichni, jen po te tricitce se s tim konecne smirime.

10. 05. 2017 - 10:41

vivien: Já jsem toho názoru, že ten, se kterým vyvedeš děti, nemusí být nutně tím, s kým strávíš zbytek života. Někdo zkrátka je dobrý pro život rodinný a jiný zase pro život po-rodinný, dospělácký.

10. 05. 2017 - 11:09

wien n: Ja nevim, jestli by me nekdo s detma vubec chtel, protoze ja sama bych chlapa s detma obesla obloukem. :O Ale nastesti to nikdy nebudu muset zjistit, pac deti mit nebudu.

10. 05. 2017 - 23:05

boudicca: Nad myšlenkou, že partnerská kompatibilita je možná i s partnery, kteří vlastně můžou být vzájemně úplně odlišní a mimo hledaný "ideální" vzorek, jsem už taky uvažovala a to mám do třicítky ještě daleko. Bývalý a současný partner jsou třeba povahově i chováním odlišní hodně, a přitom to s oběma klapalo/klape (s bývalým jsme se rozešli v dobrým po 5 letech vztahu a 3 letech bydlení, teď jsme kámoši). Jako to hlavní vnímám vzájemnej respekt, toleranci, přátelství a dobrej sex, zbytek se při snaze poddá.

---
by-boudicca.blogspot.cz

09. 07. 2017 - 10:11

nominek: V tom vztahu je to hodně o komunikaci (umět si říct, co chceš, aby bylo jinak) a o vzájemné vůli na tom zapracovat. Myslím, že ty problém s komunikací nemáš a Pilot mi připadá vstřícný.

Jinak tento článek mi připadá přesný, jak to tak čtu teď najednou, bylo pěkné sledovat, jak k tady tomu sama postupně docházíš

Ale když tam ta vůle nebude, tak zas za každou cenu se toho držet taky není to pravé...

---
http://nominek.blogspot.cz/