Článek O dobrych a spatnych snech

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: O dobrych a spatnych snech

13. 09. 2014 - 09:49

orchidejka: Já myslím, že v těch snech se ti ukazuje, že z toho máš pořád podvědomě strach. To zase přejde, až budeš s ním.

---
orchidejka.pise.cz

14. 09. 2014 - 05:14

wien n: Doufam Orchid!!

14. 09. 2014 - 11:19

konackaelle: Pokud nad těmi sny nepřemýšlíš, když jsi s ním, tím myslím jako nad potencionální budoucností, myslím, že je vše ok a jsi jen vnitřně vyděšená.
Až se vrátí, tak určitě bude všechno dobrý.

---
konackaelle.pise.cz

16. 09. 2014 - 10:12

bosorka: Potřebujete být spolu, a bude klid. Kdyžtak si o tom s někým popovídej, jak to dostat ven, protože si to líp užiješ, když se vnitně víc uvolníš. Zkus těm hlasům vzdorovat, že to není pravda, že to bude OK a s tou myšlenkou vstávej i ulehej, ona se tam naprogramuje.

19. 09. 2014 - 15:22

liška: Kdovíc ty sny zobrazujou - mně se často zdá, že jsem zase se svým býv.manželem. Jednu dobu se mi zdállo, že jsem zase spolu a je to nepříjemný, chci ven, chci pryč, a po dalších letech se mi teď zdává, že pohoda, patříme k sobě, zase spolu budeme ...

a přitm to nechci a nebudeme. Podle mě v mých snech nejde o toho konkrétního chlapa, který tam je, určitě ne, spíšo nějakou jednu jeho vlastnostz, pro kterou si ho sen vybral jako reprezentanta nebo co. Ty sny neukazujou přímo to, co ukazujou. Co ale jinýho to znamená, to je asi individuálněna každým z nás, jestli to chcem pitvta, anebo necvhat být, že se to samo ukáže.

19. 09. 2014 - 15:24

liška: jo, ted se mi to trochu samotný ujasnilo:
ty moje sny mi ukazujou určitou vlastnost, kterou reprezentuje ten chlap, a ukazujou mi ji proto, protože já ji moc nemám. Nějak mě na ni upozorňujou, asi že mám zjemnit nebo kdovíco
Tak třeba tobě taky ukazujou nevímco jinýho.

19. 09. 2014 - 23:59

wien: Hele uz se mi nejakej cas nic takovyho nezdalo. Jsem rada, protoze si pak vzdycky pripadam hrozne provinile, ze Pilotovi se zda jak me hrozne chce zatim co mne se zda jak ho hrozne nechcu. Kdo vi, co mi ty sny chtely, ale budu rada, pokud uz se nevrati!

---
wien.pise.cz