Článek Wien v Kiwilandu!!!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Wien v Kiwilandu!!!

12. 10. 2014 - 09:00

watusa®svetu.cz: No už jsem si řikala, kdy bude článek Vítej.

Jo, některý domy tady jsou fakt paráda. Když jsem prvně přiletěla do AKL a viděla ten barák kde jsem měla spát prvních pár nocí, taky jsem z toho nebyla nadšená.
Tady lidi choděj doma normálně v botech. A venku choděj bosí. Hnus. Ale zvykneš si.

Abys viděla něco hezkýho, musíš mimo město. Mně se líbí víc jižák. Je tu víc jezer, hor a tak. Na severu je zas zajímavá Rotorua a okolí.

Doufám, že se brzy přestěhujete do Dunedinu

---
watusa.svetu.cz

15. 10. 2014 - 12:46

orchidejka: Já občas koukám na pořad, který je o lidech, kteří takhle shromažďují věci a říkám si, jak proč to ty lidi dělaj a jak v tom někdo může žít? A ty to máš teď v rodině.
Budete si s Pilotem hledat samostatné bydlení?

---
orchidejka.pise.cz

16. 10. 2014 - 09:49

wien n: Jo trochu mi to trvalo. ) Ja uz jsem mela Pilota vycvicenyho, ze se zouval, ale jeho kamarada cepovat nemuzu, sakra.

Orchid, nastesti to po mamince nepodedil, to bych zesilela. Takhle bych fakt zit nemohla, to Te ani nemuze tesit chodit domu. Radsi bych spala v aute, nez prespat tam. Bydleni hledat budem, az budem vedet kde se usadime. Kde najdeme praci a tak. Ted jdeme na dva tydny bydlet do peknyho baraku jednoho kamarada, co jede na dovolenou a pak asi vyrazime na cesty, navstivit kamarady a zbytek rodiny a tak..

---
wien.pise.cz