Článek Wien v Dunedinu

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Wien v Dunedinu

05. 11. 2014 - 13:20

orchidejka: No, to jsou teda příšerný podmínky! Zlatý můj byteček.
Tak snad pilot brzo něco sežene a budete bydlet ve svém...

---
orchidejka.pise.cz

05. 11. 2014 - 17:12

letecké srdce: Vykašli se na něj Wien - ten chlap se nezmění, jen tě bude dál využívat. Láska bývá slepá...
Přeji ti pohodovější dny.

05. 11. 2014 - 23:28

wien: No nak zrovna nejsou ani zadny nabidky na praci pilota, budu ho muset tlacit, abychom si nasli neco prozatimniho. Ale Pilot si nejdriv musi obnovit novozelandskou licenci, coz za celych tech 6 tydnu, co tady byl sam, nestihnul. Nekdy bych si prala, aby byl vic organizovanej a ja furt nemusela kontrolovat, jestli neco zarizuje nebo potrebuje nakopnout.

Jo Srdce, to mi bylo jasny, ze to tak vypada. V Australii, kdyz mel praci, tak to bylo jiny, ale ta obnova letecke licence stoji spoustu penez a uz na to padly vsechny jeho uspory. Ja to neberu jako vyuzivani, proste jednou jsme dole a jednou nahore a o tom partnerstvi je, ze kdyz je jeden v kasi, ten druhej ho z ni vytahne.. Taky treba jednou budu potrebovat podporit a urcite by se mi nelibilo, kdyby mi rekl, ze jsem pritez a ze si najde jinou.

---
wien.pise.cz

06. 11. 2014 - 09:52

batcheeba: Jiný kraj, jiný mrav. Tohle bych ale nečekala. Připadá mi, že místní filozofie zní, že nějak bylo a nějak bude. To asi ta maorská nátura. Takže v Pilotovi to bude taky. Nesnáším zimu a bordel, tak je mi Tě místy opravdu až líto. Zlatá plovárna Držím palce.

07. 11. 2014 - 12:56

jen: Takt o zni priserne. Hlavne se brzo uzdrav a bejt tebou, tak se taky odstehuju, to zni nechutne, zrejme by jsi mela lepsi hygienu ve stanu nekde v campu (teda kdyby nebyla takova kosa). Preju, at hlavne brzo najdete praci! J.