Článek Šílená já

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Šílená já

24. 03. 2017 - 05:10

iva: Gratuluju!

24. 03. 2017 - 09:28

hroznetajne: Já v takových zoufalých záchvatech většinou nedokážu ani chodit, natož číst. Ale je fajn, že ti to pomohlo!
Jinak všechny tyhle teorie o dítěti v nás mě lákají a děsí zároveň...

---
hroznetajne.pise.cz

24. 03. 2017 - 13:53

bos.: Wienko,ono to půjde. Ty pochopíš sebe a ostatní ti pak budou lépe rozumět. A na tu krávu sadistickou už zapomeň, teď žiješ svůj život. A naštěstí i dost daleko od ní.

24. 03. 2017 - 13:53

radus: Wien, super pokrok! Nevím, jestli jsem to tady už nezmiňovala jinde, ale mě hodně pomáhal v těžkých chvílích "deník". Nebylo to psaní ve stylu "Milý deníčku, dnes jsem dělala to a to", ale byl to jakýsi dialog mezi mnou a vnitřním já. Všechno, co jsem se i bála komukoliv říct, jsem prostě psala. Svého času jsem psala každé ráno cestou do práce, třeba i o tom, jak zle mi dělá jen ta cesta a jak se bojím samotné budovy. Rozmlouvala jsem v tomto deníku se svým ex. Přemýšlela jsem o budoucnosti na papíře. Papír snese všechno, jen ho člověk musí dobře schovat. Už jen vědomí, že by ho mohl někdo najít, způsobí to, že nepíšeš dostatečně upřímně, z nitra... Já jsem se taky občas vracela v textech (ale zásadně až po vypsání aktuálních pocitů, aby mě to neovlivnilo).

No a k "vnitřnímu dítěti". Zkusím najít svůj hodně starý článek o prožitcích na jednom semináři s terapiemi. Měli jsme tam taky tuto tematiku a musím říct, že to bylo silné! Fakt to má něco do sebe.

---
radus.pise.cz

24. 03. 2017 - 14:03

radus: Tak kdybys chtěla "vnitřní dítě" z jiného náhledu, tak o tom píšu tady: http://svesticka.pismenkuje.cz/98-vzdy-a-vsude-na-svete-mas-sve-misto.html Heslo je nyní nick blogu

---
radus.pise.cz

24. 03. 2017 - 14:42

wien n: Radus, takovej clanek tam ani neni :O Nebo ho nevidim jen ja?

24. 03. 2017 - 14:50

radus: To je divný, je to odkaz přímo na něj... Když kliknu i v komentáři (tedy v mailu), tak se mi otevře... Záhada!

---
radus.pise.cz

24. 03. 2017 - 16:16

wien n: Uz jsem se tam dostala. V praci mi to vubec neslo a doma mi to taky nejdriv zablokoval poskytovatel internetu. Moc zajimave, na neco takoveho bych nekdy rada sla! Vycistit nejake ty chuchvalce.